Skocz do zawartości
Robin_

Ocena zestawu grafiki i programowania [1500 zł +/-]

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja:

 

Procesor: Intel Pentium G2020 BOX [220 zł] lub Intel Core i3-3220 BOX [440 zł]

Płyta główna: MSI B75A-G43 [260 zł] lub ASRock B75 Pro3-M [245 zł]

Pamięć RAM: Nanya Elixir Generic 8GB 1333 MHz [140 zł]

Dysk HDD: Seagate Barracuda 500 GB [200 zł]

Dysk SSD: Samsung 830 64GB [340 zł] lub A-Data SP900 ASP900S3-128GM-C [407 zł]

Zasilacz: Aerocool AEROPGSVP-450 [130 zł]

Obudowa: Obudowa SilentiumPC Brutus 410 Pure Black AT X/SSD (BT-410) [135 zł]

 

PC głównie do prac biurowych, programowania i prostej grafiki 3D. Karta graficzna jest mi niepotrzebna.

 

Co wymienić z tego zestawu? Warto dopłacać do tego i3 czy pozostać przy G2020? I który SSD wybrać? Bo myślę że 64GB byłoby wystarczające.

 

Z góry dziękuję za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, ze względu na to że G2020 nie ma? wbudowanego układu graficznego. i3 zawiera Intela HD2500, ale to jest równoznaczne z dopłatą 200 zł, a za 200 zł mógłbym dokupić dedykowaną grafikę (używanego 9800). Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to super, tak więc jak oceniacie zestaw z pierwszego postu + SSD Kingstona (propozycja z #2)? Płyty głównej nie chciałbym tańszej ze względu na ewentualną rozbudowę (i5 + jakaś karta graficzna). Powiedzmy że mój budżet waha się między 1500-1700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej coś lepszego na przyszłość, bo może będę kombinował z dokupieniem karty graficznej w późniejszym czasie. Ten Aerocool będzie w miarę przyszłościowy? (planuję dokupić jakąś używaną kartę do 200-300 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...