Skocz do zawartości
Fuckers

7870 XT CF dziwne dane z GPU-Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni jestem posiadaczem 7870 XT gdyż moje poprzednie karty 2xGTX480 poszły na serwis i otrzymałem zwrot kasy, i zakupiłem 2x7870XT Vertexa wszystko fajnie system na nowo (najnowsze stery i whql i bety sprawdzałem) niby w testach jest ok ale zastanawia mnie to co pokazuje GPU-Z ( najnowsza wersja)

 

Czemu jedna karta ma normalne ustawienia jeżeli chodzi ilość bit. ramu i przepustowość a ta druga karta ma inne ?

 

A tu zestaw

 

FX-8320 4.0GHz

Asrock 990FX Extreme4

KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB

Dyski 320GB x1

640GB x2

2x7870 XT Vertex

Zacilacz Chiettec 1200W

post-8255-0-27161500-1363250150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam mam karty w 2 i 4 karty sprawdzałem też osobno w obu PCI-E i jest ok nawet jak są 2 ale bez CF to pokazuje ok , gdy załącze CF odrazu jedna zaczyna pokazywać jak na obrazku nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wydajności z tego co pamietam bo testowałem ale nie mam screna to jest mniej niż na jednej karcie, zdaje sie potwierdzać to index wydajności windows bo przy 1 karcie 7.9 i 7.9 odnosnie grafiki przy CF spada do 7.7 i 7.7 wiec mniej nie wiem już co z tym nie tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...