Skocz do zawartości
Lanc

[Pytanie] Konkurs karty graficzne HD7000

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi oczywiście o ten konkurs http://www.purepc.pl/konkurs/amd201303/konkurs.php?opt=pytania

 

Mam pytanie odnośnie ostatniego pytania, a mianowicie "6. Podaj pełną nazwę najwyższego modelu AMD Radeon HD Serii 7000?". Moglibyście to doprecyzować? Czy chodzi o najwyższy model referencyjny "oficjalny" od AMD czy najwyższy model jaki jest ogólnie dostępny (recenzowaliście nawet tą kartę od Vertexa 22 października 2012). Doprecyzujcie po prostu czy chodzi o kartę jedno czy dwu rdzeniową i nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, czemu by to miało być wskazane rozwiązanie producenta skoro nic nie wskazuje w pytaniu na to, żeby napisać coś więcej jak model i jego nazwę.

 

A tak w ogóle to kiedy będą wyniki konkursu? 31marca skończył się, a teraz mamy 11, to już jednak według regulaminu 10 dni minęło.

Edytowane przez CrisPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem jaki jest tytuł do podawania producenta. Na pytanie :

 

"Podaj pełną nazwę najwyższego modelu AMD Radeon HD Serii 7000?"

 

Jest jedna odpowiedź : "AMD Radeon HD 7990". Nazwa to nie producent.

 

Swoją drogą zadanko "Podaj nazwę..." nie powinno kończyć się znakiem zapytania. ;)

 

Oczywiście Caleb powinieneś podać wg. Was poprawną odpowiedź. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było. A już po podpowiedzi Caleba, że będą honorowane 2 odpowiedzi w zależności od daty zgłoszenia, to każdy szanujący się purepcowiec powinien się domyślić się. Dołączona grafika

 

Nie widzę tutaj takiej informacji, także nic nie było wiadomo. ;) Nie każdy czyta komentarze do każdego newsa (których średnio o jednym konkursie jest ~3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalem 7990 chyba Dołączona grafika poczytalem troche newsów i stwierzyliem ze to jest najwyższy model

 

Nawet nie było potrzeby czytać żadnych newsów.Wystarczyło wejść na stronę amd i w produkty:).Ja zrobiłem dokładnie kopiuj -wklej. Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to też będzie jak w lotto losowanie zwycięzców.

 

10 dni roboczych. a ponoć tyle jeszcze nie mineło Dołączona grafika

 

Przepraszam rzeczywiście każdy ma prawo do weekendu Dołączona grafika A propo to 10 dni roboczych mija w sumie dzisiaj.

Edytowane przez CrisPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamski konkurs było od razu nadmienić, że tylko najdłużej przebywający tu użytkownicy wygrywają stracone nadzieje pff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co i tak nie zmienia faktu, że użytkownicy to 2004-2012, więc ci co pewnie zarejestrowali się w tym roku mieli zerowe szanse. I dziękuję bardzo za te minusy od razu, bosko.

Edytowane przez CrisPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego spokojnie ja tez myślałem że wygram ale sie nie udało mówi sie trudno żyje się dalej nie ten konkur to następny chłopie to tylko zabawa a to ze wygrali  użytkownicy z kontem od 2004-2012 to nic jak byś śledził konkursy wszystkie co były to byś wiedział że wygrywali tacy co konto mieli przez kilka tygodni konkurs s SGSIII o ile się nie mylę jak się mylę to proszę mnie poprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co i tak nie zmienia faktu, że użytkownicy to 2004-2012, więc ci co pewnie zarejestrowali się w tym roku mieli zerowe szanse. I dziękuję bardzo za te minusy od razu, bosko.

 

Oczekiwałeś kwiatów i gratulacji?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu mogliście sobie darować te zasrane minusy. Zbanuj mnie i będzie spokój.

Edytowane przez CrisPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...