Skocz do zawartości
alco81

Zabezpieczenie przed wyłączeniem telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już od dwóch tygodni szukam aplikacji (może być to nieco bardziej rozbudowany pakiet) który pozwoliłby na wykonanie jednej prostej operacji - przed wyłączeniem telefonu prosił o podanie "jakiegoś" hasła... po prostu, aby niemożliwe było "nieautoryzowane" wyłączenie telefonu, chyba że przez brutalne wyjęcie baterii... może ktoś z Was się z taką funkcjonalnością spotkał? byłbym wdzięczny za informacje i wskazówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że skoro telefon ma Androida to model nie jest istotny, ale widocznie jeszcze zbyt mało wiem o smartfonach, przepraszam!

 

to jest Samsung Galaxy S III z Androidem w wersji 4.1.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ty wyłączasz ten telefon? ;d przez 2 lata z sgs2 ani razu nie udało mi się go przypadkiem wyłączyć ^^ może masz uszkodzoną baterię i coś nie styka...

 

btw ja z kolei mam problem z przyciskiem home na froncie. Da się jakoś wyłączyć budzenie nim telefonu? ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie,... to zupełnie nie o to chodzi... mam zainstalowaną aplikację do "zdalnej kontroli telefonu" np. na wypadek kradzieży... inteligentny złodziej - pierwsze co robi, to WYŁĄCZA telefon, żeby prawowity właściciel się nie dodzwonił...

 

chodzi więc o niespodziankę "dla złodzieja" że telefonu nie będzie szło tak prosto wyłączyć! jednak wydłubanie baterii zajmuje trochę czasu a uciekanie z dzwoniącą jak szalona (na maksymalnej głośności i niemożliwą do wyciszenia) zgubą i to niezależnie od pierwotnego wyciszenia dźwięku czy wibracji jest trochę uciążliwe i delikatnie mówiąc - niedyskretne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...