Skocz do zawartości
robert16

MSI RADEON hd 7850-problem ze sterownikami

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze doradzic cos innego oprocz tego co kolega wyzej bo zaintalowalem wszystkie dostepne sterowniki i ekran dalej przybiera zielony kolor po instalacji sterowników.

 

w trakcie instalacji sterownika pojawia mi sie taki komunikat:

 

Transkodowanie metodą „przeciągnij i upuść” AMD

Stan końcowy: Niepowodzenie

Wersja elementu: 2.00.0000

Rozmiar: 1 MB

Dekodery AMD Media Foundation

Stan końcowy: Niepowodzenie

Wersja elementu: 1.0.70131.2220

Rozmiar: 1 MB

Catalyst Control Center

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem karte i mam problem ze sterownikami do niej jak zainstaluje te z płyty to pokazuje mi sie zielony ekran. Jakie sterowniki polecacie do tej karty?

 

Czy ktos moze doradzic cos innego oprocz tego co kolega wyzej bo zaintalowalem wszystkie dostepne sterowniki i ekran dalej przybiera zielony kolor po instalacji sterowników.

 

Jak ktoś oczekuje pomocy, potrafi opisać, co robił i nie pomogło.

Nie wymądrzaj się wygłupiaj się więc.

 

Jeśli możesz wykluczyć problem z zasilaczem, masz najnowszy bios na mobo, producent karty nie udostępnia biosu do karty -> odesłać kartę na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upewnij się, że w Catalyst Control Center masz zresetowane kolory na domyślne, miałem dokładnie taki sam problem kilka lat temu z moim radkiem, okazało się że po instalacji sterowników suwak koloru zielonego przestawiony był na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...