Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie laptopa, tak jak w tytule, w cenie maksymalnej ~2500 zł. Pewien czas temu dowiedziałem się tutaj że najlepiej zdecydować się na któryś z tych dwóch modeli:

 

 

Acer Aspire V3-571G-53214G50

 

lub

 

 

SAMSUNG NP350V5C (i5 15,6 6GB 1TB HD7670M_2GB).

 

 

I teraz mam do Was pytanie: który z nich dwóch jest lepszy, jako że jest między nimi minimalna różnica cenowa? Laptop głównie do oglądania filmów, przeglądania netu, czasem do jakichś gier. Obydwa w sumie mają to na czym mi zależy: rozdziałkę Full HD, wyjście HDMI, kamerkę, przyzwoitą ilość RAMu. Tylko zastanawiam się czy te małe różnice między nimi (6 GB RAMu u Samsunga - 4 u Acera, 2 GB VRAMu u Samsunga - 1 u Acera, 1 TB u Samsunga - 500 GB u Acera) powodują że warto jest dopłacić tą małą różnicę i kupić Samsunga?

 

Proszę o Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Samsung z tego co kojarze nie ma FullHD, chyba ze jest jakas wersja o ktorej nie wiem. A tak poza tym, to w okolic 2500zl z rewelacyjna matrycą, jest tylko jeden sluszny wybór - http://allegro.pl/laptop-acer-v3-571g-i5-3210m-8gb-750-gt640-fhd-ips-i3097623451.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów powyżej: czy w laptopach 15,6 opłaca się mieć matrycę Full HD ? Bo troszkę poczytałem na ten temat i na wielu forach odradzają ten wybór a nawet twierdzą że komfort urzytkowania jest mniejszy niż przy samym Hd lub HD+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dniu użytkowania FHD jak zobaczyłem starą matryce to się załamałem :P

Nie wiem dlaczego odradzają FHD przy 15,6", ale komfort nie może być w żadnym wypadku mniejszy. To po prostu niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...