Skocz do zawartości
Thorin49

Mobo Micro-ATX, a karty rozszerzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

To mój pierwszy post na forum, ale od dawna jestem czytelnikiem purepc.pl Dołączona grafika

 

Tak jak w temacie, mam pytanie do posiadaczy płyt głównych Micro-ATX (oraz takowych skrzynek) - czy da się na nich jednocześnie zainstalować GPU, np. GTX 670 oraz kartę dźwiękową (Xonar DX/D1)?

Planuję mój następny komputer do grania zmieścić w obudowie pokroju Lian Li PC-V355B. Jednakże, ze względu na ograniczoną przestrzeń, nie chciałbym rezygnować z porządnej karty dźwiękowej na rzecz zintegrowanej.

 

Płyty główne, które zwróciły moją uwagę:

MSI Z77MA-G45

ASUS P8Z77-M PRO

ASRock Z77 Extreme4-M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim zestawie (dowolna z tych płyt i xonar) problemem będzie jedynie system chłodzenia dla procesora. Cała reszta spokojnie się pomieści, o ile grafika nie będzie kolidowała z koszykiem hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała reszta spokojnie się pomieści, o ile grafika nie będzie kolidowała z koszykiem hdd.

Myślę, że do czasu gdy będę składać ten zestaw pojawią na rynku kartu pokroju GTX 670 DirectCU Mini Dołączona grafika

Zastanawiam się jeszcze czy do takiej skrzynki opłacałoby się instalować chłodzenie wodne?

Edytowane przez Thorin49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...