Skocz do zawartości
devil162

Komputer nie chce wyjść ze stanu uśpienia WIN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Po problemie bzyczenie komputera ( rozwiązany ) nastał kolejny problem a mianowicie komputer nie chce wyjść ze stanu uśpienia. Gdy naciskam jakiś przycisk na klawiaturze komputer się włącza ale na monitorze jest czarny ekran. Nie pomaga reset ani przytrzymanie przycisku POWER żeby wyłączyć komputer. Muszę wyciągnąć wtyczkę zasilania i dopiero wtedy komputer zacznie się uruchamiać od nowa i pokaże mi wszystko tak jak było zanim nacisnąłem przycisk "Uśpi"

 

Dodam że w menadżerze urządzeń w kategorii Kontrolery hosta magistrali IEEE 1394 wyskoczyło mi Kontroler hosta Texas Instruments 1394 zgodny z OHCI i przy obrazku jest wykrzyknik jak nacisnę na to to w Stan urządzenia pisze mi System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów

. (Kod 43)

Co to może być ? Mam Windows 7 Ultimate x64 SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Tutaj link bezpośredni jak nie widać dokładnie http://iv.pl/images/84364469033310789753.jpg

Czy tyle wystarczy ?

 

Urządzenia FireWire czyli co np. ? ale raczej nic takiego nie mam

 

Gdzie to w biosie może się znajdować ? bo przegladalem wszystkie opcje i nic o nazwie FireWire lub podobne nie było tam

Edytowane przez devil162

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście moją pełną konfigurację komputera no to dałem.

 

Poszukam w biosie tego. To może mi psuć to wychodzenie ze stanu uśpienia ?

 

EDIT

 

ok znalazłem to i wyłączyłem w biosie. W menadżerze urządzeń już tego nie ma.

 

Ok działa. Tyulko że teraz komputer ze stanu uśpienia wychodzi po przyciśnięciu przycisku POWER ale mi to nie przeszkadza :)

 

dzieki za pomoc

Edytowane przez devil162

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...