Skocz do zawartości
Darkshines

Komputer z monitorem do 1900-2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Stoję przed wyborem całego zestawu komputerowego i tu pojawia się problem, bo nie wiem za bardzo co wybrać. Kumpel poleca mi taki zestawik i proszę o ocenę, ewentaulnie skorygowanie go:

 

Procesor: Intel Pentium G2020

Płyta główna: Gigabyte GA-B75M-D2V

Ram: Goodram 4GB, 1333 MHz

Grafika: Sapphire Ati Radeon HD7770 1GB DDR5

Dysk Twardy: Segate 500GB

Zasilacz: Aerocool 450W

Obudowa: Zalman T2

Napęd: Asus 24B5ST

Monitor: BenQ GW2250E'

 

 

 

Czy jest to dobry sprzęt? Głównie będzie mi służył do zabawy w wirtualne maszyny no i do grania. Nie zamierzam podkręcać. Zależy mi też na tym żeby nie ciągnął dużo prądu. A jak jest zły, to możecie jakiś polecić do 2000 zł MAX z monitorkiem?

 

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten monitor to tylko przykład - nawet nie zauważyłem, że jest polizingowy i z gwarancją pół roku. Bardziej chodziło o proporcje (16:10) i obniżoną rozdzielczość.

16:10 dlatego, że jest to rozmiar bardziej uniwersalny, większy obszar roboczy, wygodniejszy... a rozdzielczość natywna niższa od fullhd, bo procek i grafika "słabe" - więcej gier odpalisz w wysokich detalach i natywnej rozdzielczości na tym monitorze niż na fullhd - monitor imo bardziej dopasowany do gpu i cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy: grafa i procesor poradza sobie w full hd, wiec nie strasz: bf3 na high >30fps...

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_radeon_hd_7770_i_hd_7750_cape_verde_prawie_jak_hd_6800?page=0,5

 

Darkshines: nie znam cen z twojego zestawu, domniemam ze korzytales z:

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_kwiecien_2013_poradnik_zakupowy_0?page=0,4

 

monitor masz wporzadku, mva 4ms, bedziesz zadowolony (korzystam z podobnej matrycy w 24calach - nie daj sie wpedzic w jakies uzywane relikty technologiczne) - aczkolwiek mam nadzieje ze jestes swiadomy jak wyglada full hd na tak skromnej przekatnej (jesli chcesz dolozyc wiekszego monitora z ta sama matryca moge polecic bl2410pt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...