Skocz do zawartości
lord21

HP F2180 źle drukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż od jakiegoś czasu te urządzenie nie chce mi drukować poprawnie. próbowałem już chyba wszystkiego czysćiłem głowicę płynem, odinstalowywałem sterowniki itd.

Poniżej zamieszczam zdjęcie wydruku. Zgóry dziękuję za pomoc

post-199053-0-28147800-1364904840_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo stała nieużywana to pewnie głowica przyschła. Spróbuj puścić jej czyszczenie (chyba jest coś takiego w narzędziach od drukarki), albo ew wydrukuj jakiś duży czarny prostokąt - może się odetka. Możesz też spróbować odmoczyć ją w letniej wodzie ale to rzadko przynosi odpowiedni efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też spróbować wstrzyknąć 0,5-1ml tego płynu czyszczącego. Pod naklejką na górze jest otwór, przez który wbija się igłę i napełnia tusz. Jak trochę przyschło, to tak robiłem.

Atramentówa niestety musi regularnie drukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie(te w narzędziach drukarki) nic nie daje, wstrzyknięcie płynu też, a wydrukowanie czarnego prostokąta też nic nie daje poniżej zamieszczam zdjęcie tego prostokąta.

post-199053-0-68075300-1364917334_thumb.jpg

 

 

 

 

Muszę wymienić cały kartidż bo tusz zaczął sie z niego wylewać.

 

Temat do zamknięcia

Edytowane przez lord21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...