Skocz do zawartości
R3N3G4T

Karta wifi do komputera stacjonarnego.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, porsze o pomoc w doborze karty wifi do komputera stacjonarnego. Sygnał musi być wystarczająco silny by przebić się przez kondygnacje z dość grubego betonu. Obecnie posiadam router Edimax BR-6228nC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche okrojone te informacje. Jakiś konkretny model? Coś wiecej o nim , sila sygnalu/jakosc. Teraz używam laptopa z kartą intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection. Siła sygnału utrzymuje się na poziomie 4 na 5 kresek.

W miejscu laptopa ma stanąć komputer. Zależy mi na utrzymaniu takiej samej lub lepszej jakości/siły sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną zagwozdkę, tylko wolałbym kartę wewnętrzną, bo chyba wygodniejsza. A Ty chcesz wewnętrzną czy zewnętrzną?

 

Tak jak w temacie, porsze o pomoc w doborze karty wifi do komputera stacjonarnego. Sygnał musi być wystarczająco silny by przebić się przez kondygnacje z dość grubego betonu. Obecnie posiadam router Edimax BR-6228nC.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej odpowada mi karta zewnetrzna.

Mam podobną zagwozdkę, tylko wolałbym kartę wewnętrzną, bo chyba wygodniejsza. A Ty chcesz wewnętrzną czy zewnętrzną?

 

Zastanawiałem się nad TP-Link karta Wi-Fi USB 300Mb/s TL-WN822N. Ktoś może wie coś wiecej na temat tej karty? Edytowane przez R3N3G4T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...