Skocz do zawartości
_KaszpiR_

Komentarze na glownej

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post w watku by zawieral link do postu na glownej.
Komentarze w watku by byly importowane jako komentarze na golwnej - oczywiscie tylko tresc, czyli zachowanie formatu komentarza: autor i tekst (bez jakichkolwiek innych info.
Kwerenda by wyciagala wpisy z forum.


Aktualny system komentarzy kuleje - jak jest ich tak duzo, ze zaczynaja sie podstrony, wtedy generowane maile z linkami sa irytujace.

Dodatkowo jak ktos komentuje na forum to na mail przychodzi info z trescia wiadomosci.
A przy komentarzach jest tylko komunikat zawiadamiajacy, ze ktos skomentowal news.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię słowne igraszki i zagadki Dołączona grafika Natomiast ci co mnie znają, to raczej narzekają, że mówię wprost nawet jak boli hehe. Wracając do tematu, planujemy trochę zmian do czerwca wprowadzić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nadal cisnal pomysl zawarty w pierwszym poscie.

Takiej opcji w ogóle nie bierzemy pod uwagę, kiedyś to funkcjonowało i tylko utrudniało orientację. Komentarze na 100% zostają na portalu, ale będą usprawnione. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopuje temat, ale myśle, że tutaj będzie pasować najbardziej moje pytanie. Otóż zmieniłem sobie na forum maila, a powiadomienia z portalu dotyczące nowych komentarzy w newsach przychodzą mi nadal na starego i nie widzę gdzie to można zmienić. Podpowie dobra dusza? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy moje pytanie zostanie bez odpowiedzi ????
Przypomne je:
"Ja w ogóle nie mogę się zalogować do serwisu Purepc.pl. tylko na forum i komentarzy także nie mogę pisać tam tylko tu na forum - wie ktoś jak to naprawić ???"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję.

 

Dało by radę zmienić format nagłówka odpowiedzi na komentarze? Przede wszystkim nagłówek NICK >> NICK, DATA

Może jakiś pasek oraz inne tło dla odpowiedzi poza komentarzem głównym?

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...