Skocz do zawartości
Aviel

STEELSERIES SIBERIA V2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panie i Panowie proszę odpowiedzcie mi na pytanie dlaczego te słuchawki są tak tanie na allegro

http://allegro.pl/steelseries-siberia-v2-4-kolory-najtaniej-firma-i3157621452.html

normalna cena to ponad 200zł a na allegro "NOWE" kosztują 100 zł.

Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przyglądałem się właśnie takim Siberiom z zamiarem zakupu. Szczegółów tej magicznej ceny nie znam, ale w normalnych, pudełkowych Siberiach dostajesz jeszcze multum pierdółek: pudełko, podbitą gwarancję, papierki, naklejki, instrukcje, przejściówki 2xJack 3-polowy->1xJack 4-polowy lub wzmacniacz na usb, konwerter do iPhona, 2m przedłużacza kabla i Bóg wie co jeszcze, w zależności od wersji i koloru. Za 100 zł dostajesz same słuchawki z kablem 1m i bez pudełka (pytałem jednego z takich sprzedawców), na gwarancję też bym za bardzo nie liczył i modlił, by faktycznie sprzedający wysyłał Siberie a nie tajwańskie podróby z doklejonym znaczkiem. Dodatkowo wysyłka z Chin - czas dostawy do 30 dni roboczych. Osobiście odpuściłem sobie Siberie i w ogóle mikrofon w słuchawkach, kupiłem za 85 zeta Superluxy HD681 i jestem mega szczęśliwy. Od biedy za 20 zeta możesz wyrwać mikrofon Zalman ZM-MIC1 i masz zestaw taki sam lub lepszy jak Siberie za 100+ zł i nawet jeden kabel gratis. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. Napisałem wczoraj na gg do tego sprzedawcy, ale nie raczył odpisać mimo dostępnego statusu. Tak więc narazie się jeszcze wstrzymam i zobaczymy może ktoś inny będzie miał jakieś dodatkowe informacje na temat tych słuchawek.

edit.

Poszperałem troszkę w internecie i znalazłem te słuchawki za 29$ + darmowa przesyłka prosto z Chin http://www.aliexpres.../605396549.html

Prawdopodobnie większość allegrowiczów którzy je sprzedają, kupuje je właśnie na tej stronie i dodatkowo zarabiają na przesyłce - cwaniaczki Dołączona grafika

Edytowane przez Aviel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...