Skocz do zawartości
Paninus

Ocena zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za jakiś miesiąc kupuje komputer do gier, głównie do gier, od dłuższego czasu czytam i interesuję się różnymi konfiguracjami, stworzyłem jedną sam:

http://www.pcprojekt...ZWpgMcTCbBTdQ**

 

Prosiłbym o ocenienie zestawu i ewentualne poprawki, cena zestawu to maks 3.7tys Dołączona grafika oczywiście sam komputer, bez monitora Dołączona grafika

 

Jeśli chodzi o pokręcanie, to własnie zestaw jest robiony pod niego, ale nie wiem czy będę podkręcał, troche się boje ponieważ nigdy tego nie robiłem, a jeśli coś by sie stało z kartą lub prockiem to nie za fajnie ;/ czy jeśli kupie zestaw za 3.7 tys, bez możliwości podkręcania, tylko 7970 OC, to czy taki komputer uciągnie sie na rynku pare lat?

Edytowane przez Paninus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek i płyta nie bardzo pasują do siebie , będziesz w ogóle podkręcał ?

 

Bierz albo MSI B75A-G43 + I5 3350P/3470 albo MSI Z77A-G43 + I5 3570K , ew. Asrock P67 Pro3 + I5 2500K .

 

Za ram przepłacasz , bierz ramy 1 333 mhz CL9 w jednej kości 8GB za ~160 zł .

 

Wolny dysk , dołóż do WD Blue lub Seagate .

 

Zasilacz - XFX Core 550W .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nieprecyzyjny tytuł tematu

2. MINI REGULAMIN DZIAŁU - PROSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ !

1. Jeśli masz zamiar dokonać zakupu w terminie późniejszym niż 1 tydzień od założenia wąteku wstrzymaj się z jego założeniem.

3. Zastanów się przez te 3 tygodnie, po co płacić za procesor pod oc biorąc płytę uniemożliwiającą oc, jeśli tego oc boisz się, niechcesz.

 

Tym czasem zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...