Skocz do zawartości
dkn

Ciche chlodzenie pod q660 (oc) - co taniego wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

prosze o pomoc w wybraniu jakiegos chlodzenia pod q6660. mam zamiar proc podkrecac jednak zalezy mi na tym aby byl on w miare cichy.

 

proc bedzie chodzil w budzie wyciszonej matami wiec temperatura w srodku wzrosnie dlatego zalezy mi na czyms wydajnym

 

 

moze byc uzywka albo nowy

 

czy jest ktos w stanie polecic cos konkretnego? jesli chodzi o cene to lepiej nie szalec. pozdrawiam

Edytowane przez dkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio http://allegro.pl/ra...3160856947.html trzeba się jednak postarać samemu o backplate lub nakrętki, podkładki i oczywiście wentylator.

 

Nie za drogo ale naprawdę wydajnie - Mugen, należy zwrócić uwagę, aby były odpowiednie zapinki z komplecie. Ceny używek w okolicach 60zł.

 

Zależy co to znaczy tanio. Można iść na całość i brać HR-02 Macho. Będziesz miał tu pełną zgodność z nowymi podstawkami.

 

Najwięcej zależy od tego ile masz miejsca w obudowie, jak wysokie może być chłodzenie.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam myslalem wlasnie kupic macho - wydawalo mi sie to najlepsztym wyjsciem, jednakowoz stwierdzilem ze zapytam tu bo moze nie trzeba wydawac 150zl+. wszystko ok 100-120zl jest dla mnie bardzo sensownym wyborem.

 

czy ma ktos moze jakies doswiadczenie z mugenami? jakies 5-6 lat temu jak skladalem pc to kupilem kilka wentylatorow od scythe i byly tragicznie glosne -od wtedy staram sie unikac tej firmy jak ognia

 

edit - buda to collermaster silencio

Edytowane przez dkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...