Skocz do zawartości
burro

O drut modzie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze jest topic przyklejony.. itp, ale tam jest tego za doozo i wiekszosc wypowiedzi mi sie nie sprzydaje.... wiec:

 

Moje plyta ma zablokowany mnoznik (shit!!).. gdybym wiedzial to bym nie qpil :evil: .

FSB 166 chodzi na lajcie i spokojnie ciagne do 175... wiecej sie nie da :cry:

Wiec chcem na mojej plycie ustawic mnoznik 12.5 . Temperaturke teraz mam 40 do 48 stress, ale nie mam pasty termoprzewodzacej wiec jak zaqpie to bedzie lepiej dlatego chcem zmienic mnozniek.

Mam kilka pytan:

1.Czy trace w ten sposoob gwarancje ( tzn. czy bedzie widac ze cos przy nim robilem)

2. Jaki drucik zastosowac do drutowania proca.

3. Czy na http://www.ocinside.de/go_e.html?/html/wor...amd_pinmod.html pisze ktoore nozki mam poloczyc ??

 

I tam sa 3 procesory do wyboru i .. glupio to brzmi .... który ja mam.

Chyba athlon Xp ( taki qpowalem) Kupilem do jakies1.5 miecha temu 0.13u , 1.6 votage na nim.

 

A i jeszce jedna prosba - moogl by ktos podeslac fotke ( albo powiedzic gdzie jest) zdrutowanego procka ?? ( nie mam zielonego pojecia jak to dokladnie wyglada.

 

Teraz pewnie zaczna sie opiepszanki ze temat walkowany po 1000x a ja takie glupie pytania zadaje, ale wice gupsze.

 

Dziex kazdemy kto mi w czyms pomoze.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 500 postoow.... Tyle czytania a komus jak jooz wie nie problem napisac pare zdań.... nie ??

 

Ale zaczne jooz czytac... moze do jootera skoncze :cry:

Tak w ogoole powinni zamknac to forum bo na 10 Topiców jest 9 odpowiedzi SZUKAJ... wiec bezsens ... jak jooz o wszystkim jest to po co nowe watki. Ale jak cos znalesc jak ludzie na siełe jakies głópie posty wsijakcą.. a potem moosze wertowac 500 postów zeby kilka informacji wyciagnac. Przegladam to forum i widze ze ludzie np. cytują i nic pod spodem nie pisza... po co ??

Albo cała tresc postu to : " :D "

Albo cytowac kogos zeby napisac : "Zgadzam sie z nim w 100%"

Albo pisac komus "szukaj" jak jooz mu to 10 osób napisalo wczejniej.

Powinni w ogóle zlikwidowac jakis głupie liczniki bo ludzie tylko forum przez to zaśmiecaja. A kolejnie "stopnie wtajemniczenia forum" (SWF) przyznają tylko maderatorzy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez chcesz zdjec ,a tam juz jest wszystko po kilka razy i ujecia z roznych stron

jak bedziesz czytal te ze zdjeciami ,a pomijal reszte to napewno trafisz na odpowiednie zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no.. zdiecia to jooz mam... ale dalej nie wiem np. jakim drutem itp..

Ale juz wiem troche wiecej :D

 

Poztatym ja chce 12.5 a tak dloownie sa zdiecia up to 12.5. Paztaym ktoore nozki to jooz sobie znalazlem... pytalem tylko czay dobrze znalazlem. A zdiec chcelem takich ktoore nie pokazuje co ma byc zlaczone.... tylko JAK toznaczy technike... bo czarnej kreski na proco nie zrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie i mi

czytam o tym drut modzie i nie moge wyczaic

ja na plytce moge zmieniac mnoznik bez problemu

klopot mam z magistarla czy za pomoca drut moda moge ja przestawic na 166 ???

na plyce nie moge wykonac tego moda uzupelniajacego barkujacego dipa

moze ktorys mostek zamalowac probowalem ten L3 po praej ale nie pomoglo RATUJCIE

a no gzie jest ten topic przyklejony z tyloma odpowiedziami ??? jakos nie moge znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie i mi

czytam o tym drut modzie i nie moge wyczaic

ja na plytce moge zmieniac mnoznik bez problemu

klopot mam z magistarla czy za pomoca drut moda moge ja przestawic na 166 ??? 

na plyce nie moge wykonac tego moda uzupelniajacego barkujacego dipa

moze ktorys mostek zamalowac probowalem ten L3 po praej ale nie pomoglo RATUJCIE

nie mozesz ustawic fsb za pomoca drut moda (albo nie sa znane na to sposoby jeszcze)

i chyba nie bedzie ,bo malo ludzi ma takie problemy z plytami jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdiecie juz mam... dokladne elegancje :D

Z kąd ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> taki drucik ??

i jaki ja mam procesor (grrrr...)

druciki mozesz wziac z przewodu plecionego,aby nie byly zbyt grube

uzyj intuicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KGB dziekuje za odpowiedz pomecze cie jescze looknij dla mnie ne astronke http://www.lostcircuits.com/cpu/tbred_333/3.shtml

wedlug tego co ja zrozu,ialem wystarczy polczayc ostatni mostek L3 ni powinno byc 166 czy tak ? dzieki

z tego wynika ze laczac ostatni mostek L3 plyta wykrywa ze procesor chodzi na fsb166

mozesz sprobowac,jezeli ci wyjdzie to twoja plyta powinna wykryc proca na fsb166 i bedziesz mial regulacje w biosie do 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jooz wiem prowie wszystko...

Druciki sobie jooz latwo skołuje ( myslale ze trzeba jakies specjal)

Tylko dalej nie wiem jak w wykresu na

http://www.ocinside.de/go_e.html?/html/wor...amd_pinmod.html

przeczytac które nużki mam łaczyc na 12.5 ( tz. ktoory z tych proców jest mooj):

Atlon XP ( taki w sklepie qpowalem)

T-berd

I czym sie wyalsciwie róznia.

 

Update:

Chyba nie wazne bo sie je i tak tak samo drutoje ( po co wiec wybór zrobili na tej stronce to na nie wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kabel z zepsootych sluchawek moze byc ( fajny bo cieki) tzn. jest to zbiór malych kabelków ( no nie wiem jak tonawrac) poskrecantch ze soba wiec gróbosc calego pęku moge rególowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kabel z zepsootych sluchawek moze byc ( fajny bo cieki) tzn. jest to zbiór malych kabelków ( no nie wiem jak tonawrac) poskrecantch ze soba wiec gróbosc calego pęku moge rególowac.

twoj proc to T-berd

 

te druciki od sluchawek beda dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dj. Gargamel

sprawdzilem ,ze 1700+ ma polaczone wszystkie mostki L3 ,wiec nie bedzie ci dzialal ten sposob z linka

L3 sa od mnoznika ,do ustalania fsb musi sluzyc inny mostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady. W weekend zaczynam drutowanie - jade na gielde i zaqpie jakas paste do proca. A wlasnie jaka polecacie ?? Bo teraz mam na teśmie, a slyszalem ze taśma jest lipna.... Jaka bedzie tania i dobra - na pstach sie w ogóle nie znam, ile to bedzie kosztowc ?? A i o ile poprawi temp. proca ?? Bo jak nie duzo to chyba nie ma sensu.. Poradzcie cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...