Skocz do zawartości
Bartek1985

7970 Vapor x 3 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kupilem wyzej wymieniona karte,czytalem duzo roznych opinii na jej temat,ktore byly w wiekszosci pozytywne.Tymczasem moj egzemplarz jest dosc glosny co jeszcze idzie przebolec,bo gram na sluchawkach choc nie powiem ze mnie to nie wkurza.Jednakze wiekszym zmartwieniem sa temperatury,w furmarku potrafi osiagnac nawet 75 stopni na stockowych zegarach!Niektorzy posiadacze tej karty pisza ze maja max 65 stopni ze sa t cichutkie.Wiec zanim zaczne ja reklamowac chcialbym dowidziec sie czy mozliwe jest ze za wysoka temp. odpowiada slaby przewiew obudowy (nie mam jeszcze wiatrakow na gorze)choc nie wydaje mi sie,wczesniej mialem 7870 i na zegarach 1200/1450 miala max 70 stopni.Jak myslicie trafilem wadliwy egzemplarz?

Edytowane przez Bartek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem,sprawdze to jak wroce z pracy,dzieki

 

ok,wyjalem gniazdo na hdd,i ssd,jest 2 stopnie mniej,po weekendzie dokupie smigielka na gore,ale juz chyba wiekszych rewelacji nie mam co sie spodziewac?

Edytowane przez Bartek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos to przeczyta,ale jesli to bardzo mnie ciekawi dlaczego karta robi sie cieplejsza o 3-4 stopnie w furmarku jesli ustawie msaa na 2 a jest zimniejsza kiedy msaa ma 8 czy nie powinno byc odwrotnie?

Edytowane przez Bartek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furman sztucznie wygrzewa i siedzi głównie na sp , po włączeniu wyższego AA spada ilość klatek i dlatego spada temp/pobór tak działa furman. On się nie nadaje do sprawdzania czegokolwiek , chyba , że chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...