Skocz do zawartości
shirane

Zwiechy, BSOD'y, spadki fps w grach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem, który męczy mnie już od jakiegoś czasu. Mianowicie odkąd wymieniłem płytę główną (starą nagle trafił szlag), to gdy gram, albo dłużej oglądam filmy dzieje się kilka niepokojących rzeczy. Komputer albo łapie zwiechę i się restartuje, albo wyrzuca BSOD'a, albo po prostu spadają klatki. Klatki czasami spadają na kilka minut i wracają do normy, po czym znów spadają i znów wracają do normy, albo po prostu spadają i za chwilę pojawia się BSOD / restart.. NIE WYRZUCA ARTEFAKTÓW. Podejrzewam kilka rzeczy. Prawdopodobnie to coś z płytą głowną, tylko nie wiem co. Z początku myślałem, że to przegrzewający się mostek południowy, ale obniżyłem jego temp. a problem nadal istnieje. Nic innego również się nie przegrzewa. Możliwe, że jest to również coś z kartą dźwiękową. Albo cokolwiek innego. Nic innego również się nie przegrzewa. Udzieli mi ktoś pomocy?


Płyta główna: ASRock N68C-GS FX
Karta graficzna: ATI RADEON HD 4850, bodajże Gigabyte.
RAM: OCZ DDR2 2gb 800 mhz
Procesor: AMD Athlon X2 6000+ 3,2ghz
Mobo: Fortron FSP460-60GHN
Karta dźwiękowa zintegrowana. 
System operacyjny - Windows 7, aczkolwiek na XP również jest ten sam problem.

Edytowane przez shirane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...