Skocz do zawartości
kamill94

Zasilacz Modularny uzywany

Rekomendowane odpowiedzi

z tej aukcji nie kupuj ja tez miałem od nich zasilacz kupić ale w necie poczytałem i się okazało że oni sprowadzają  zasilacze z Niemiec i naprawiają

a możesz mi konkretnie powiedzieć co mówią na tych forach bo mam pewne wątpliwości teraz bo już prawie kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem  co piszą na forach, ale widzę często ich aukcje i śmiać mi się chce jak nabijają ludzi w butelkę, że nie wspomnę o cenach z kosmosu. Także w tej aukcji stosują ściemę wystarczy spojrzeć na 620 W zdopiskiem max żeby wiedzieć o co chodzi, nie wiem skąd oni to zresztą wzięli bo nawet z certyfikatem 80+ takiej mocy z nominalnych 500 W jakie ma ten zasilacz nie uzyskasz -chyba że chodzi o tzw. moc chwilową, ale ta jak sama azwa wskazuje jest chwilowa. Jak dla mnie wystarczy popatrzyć na inne aukcje tej firmy z nowym sprzętem żeby zobaczyć jaką ściemę i konfiguracje z d*** wciskają ludziom i do tego jeszcze zbyt drogo żeby omijać ten sklep z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zariel, milczenie jest złotem. Obiło ci się o uszy takie porzekadło?

 

http://www.coolermaster.com.pl/product.php?product_id=4196

Obiło Dołączona grafika jednakże to co jest podane w linku który dałeś to jest tzw. moc chwilowa - więcej niż kilka sekund ten zasilacz tego nie zniesie, ale w tej aukcji umieszczają to na paczątku opisu żeby kogoś skusić. Realna sprawność tego zasilacza - jak wynika z testów na tom's hardware wynosi 84% przy pełnym obciążeniu. Jest to całkiem dobra sprawność i ogólnie zasilacz jest ok. Mnie nie podoba się tylko podejście sklepu do klienta - to że próbują go skłonić do zakupu wyszczególniając moc chwilową zamiast realnej.

Edytowane przez zriel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiło Dołączona grafika jednakże to co jest podane w linku który dałeś to jest tzw. moc chwilowa - więcej niż kilka sekund ten zasilacz tego nie zniesie

Dostajesz tzw. ZPP na 7 dni. Możesz się douczyć. Może dojdziesz też do wniosku, że nie warto wypowiadać się tym, o czym nie masz pojęcia.

 

Co do linkowanej aukcji, rzadko można spotkać tak pełne opisy zasilaczy. Jak byk jest napisane, moc 500W (max. 620W). Tytuł aukcji na allegro ma często przykuć uwagę a nie opisać produkt. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...