Skocz do zawartości
Sn1PeReK

BSOD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam o to taki problem podczas grania w Battlefield 3 gra się zawiesza i nie ma żadnego odzewu jedyne co mi pozostaje to zresetowanie komputera.Gdy tak zrobię i komp. się włączy pokazuje się informacja o Blue Screenie Code:124 nie wiem jak to naprawić i proszę bardzo o pomoc.

Mam Windoiws 7 64-bit Home Premium. Komputer mi się nie przegrzewa ani nie ma wysokich temperatur.

Z góry dziękuję za odpowiedż i proszę o pomoc.Jeżeli ktoś zna jakiegioś infiormatyka lub nim jest to też proszę niech się odezwie.

Edytowane przez Sn1PeReK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak mój sprzęt:

Karta Graficzna - Asus GTS 450 1GB

Procesor - Intel Core 2 Quad

Zasilacz - OCZ 500W

Ram - 2GB

Jak co to mogę coś jeszcze podać i odkryłem że ten błąd występuje tylko i wyłącznie w Battlefiled 3 na Multi na innych grach jest okej.



kaijitsu mógłbyś powiedzieć jak zwiększyć napięcie na CPU ?

Edytowane przez Sn1PeReK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu przyczyną powstawania tego błędu mogą być sterowniki,lub ewentualny problem z kartą graficzną.

 

Masz jeszcze coś zainstalowanego w slocie PCI-Ex?

 

Niedawno Karta Graficzna była wymieniana wiec powinna być ok. A w slocie PCI-Ex nic nie mam zainstalowane oprócz karty graficznej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sn1PeReK, naucz się korzystać z forum. Po pierwsze współpraca, ktoś zadaje ci pytanie, odpowiadaj a nie zlewaj. Drugie - Swoją wypowiedź wpisuj poniżej cytatu a nie w cytat.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...