Skocz do zawartości
@Walkman@

Zestaw do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar złożyć komputer (350-400 płyta i proc) do mało wymagających gier i fajnie byłoby gdybym mógł zagrać w CoD 4. Komputer będzie w przyszłości modernizowany, i tu jestem w kropce. Myślałem nad 2 zestawami

AMD: czyli Athlon II x2 270

INTEL: czyli G1610

Więc podstawka 1155 będzie bardziej przyszłościowa niż AM3 ale za to procesor amd ma większe taktowanie i będzie szybszy w grach przynajmniej tak mi się wydaje.

Zasilacz mam BeQuiet 450W więc chyba wystarczy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar złożyć komputer stacjonarny do ok 1500 zł. Oto moja propozycja:

 

CPU: Intel Core I5-3350P

MOBO: Msi Z77A-G43

RAM: Geil Dragon Ram 2x4Gb 1333MHz

Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W Modular

 

Dysk, obudowę i napęd mam.

Z kupnem karty graficznej (ok 1000zł) wstrzymam się do premier w maju, narazie mam swoją wysłużoną HD 4850.

Zestaw będzie służył do gier.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz w ogóle kręcił tego I5 ?Zasilacz do zmiany , ten OCZ to niezbyt dobry sprzęt - stara konstrukcja , linia +12V jak u dobrej 450W , ma do tego krótkie i sztywne kable . Mocowo dużo lepszy będzie XFX Core 550W - ma 528W na linii +12V , choć jest nie modularny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipset B75 ma o jedno SATA III mniej , do tego płyta ma tylko 4 porty USB 2.0 z tyłu ( wersja na Z77 ma ich 6 ) oraz jedno gniazdo SATA II więcej .Dodatkowo w B75 nie masz kontrolera RAID .Co do zasilaczy - masz podane 2 propozycje , do tego przejrzyj sobie polecane zestawy i zasilacze w nich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie co do zasilaczy.

Czy zasilacz 500W np:http://www.agito.pl/zasilacz-corsair-cx-series-modular-80-plus-bronze-500w-221-679618.html?cid=220&attr=1-335652

Pociągnie I5, kartę graficzną podobną wydajnościowo do HD 7950, czy lepiej kupić 550W?

Zależy mi na tym aby był modularny. Najlepiej gdybyście podali propozycje.

Edytowane przez @Walkman@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...