Skocz do zawartości
Cetek14

Klatki na dobrym kompie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
 
Nie mam pojęcia czy dobry dział ale tyczy się do sterów.
 
Mam dość nietypowy problem. Mam klatki na dobrym kompie. No może klatki to nie są ale może być lepiej i mam spadki, a mój kolega z gorszym sprzętem gra w te same tytuły na wyższych detalach i płynniej. 
 
Oto komp:
 
Sapphire Radeon HD7870 
Intel Core i5 3350P
Kingston DDR3 2x4 GB
Płyta główna MSI B75A-G43
 
Przykładowo Crysis 2 - idealnie płynnie wszystko full (tylko rozdzielczość 1600x900)a włączam directx 11 - stałe 20fps. Mój kolega gra płynnie tak samo i nawet directx 11. 
 
Główny podejrzany - sterowniki. Mam tak namieszane że nie wiem. Jak odinstalować stery do czystego VGA? Wszystko, catalyst i foldery na dysku c. 
 
Naprawdę proszę o pomoc.
Edytowane przez Jano900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grafa chodzi ci na pci-e x16 czy może x1?

 

Wybacz ale nie rozumiem pytania. 

 

Edit

 

Znalazłem setup.exe w folderach amd i dałem odinstalowanie wszystkiego od Ati. Do czysta to nie będzie ale ktoś chyba tutaj wie jak do czysta. 

Edytowane przez Jano900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal gpu-z i sprawdź "bus interace"

 

Nie mam gpu-z. Muszę pobrać. 

 

Edit

 

Może coś jest nie tak bo właśnie wyinstalowałem sterowniki ale pisze " PCI-E 3.0x16 "

Edytowane przez Jano900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może wróćmy do deinstalacji bo nadal mam pełno folderów od Ati i AMD i chce się tego pozbyć aby od czystego VGA instalować wszystko.

 

Edit

 

Sterowników już nie mam bo gry nie działają (nie licząc minecrafta), czyli mogę usunąć ręcznie te foldery?

 

Edit

 

Dobra odinstalowałem stery do czysta i po instalacji najnowszych nadal crysis 2 klatkuje na directx11. Jakieś pomysły? 

Edytowane przez Jano900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...