Skocz do zawartości
Jabar83

Call of Duty Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

A w standardowym miejscu sprawdzałeś? steamapps/common/folder gry. Pisze z pamięci także musisz poszperać w folderze gdzie zastosujesz pliki gry Wysłane z mojego ZTE V970 przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez Bonusso3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem wczoraj grę i jestem jeszcze zielony :) jak mogę zmienić moją nazwę która wyświetla mi się w multiplayer, chodzi mi o tą zmianę:
http://zapodaj.net/2...b1d511.png.html

 Bo wyświetla się również w grze a rejestrowałem ją na maila z moim nazwiskiem i imieniem, co automatycznie przeniosło moje imię i nazwisko na nazwę konta:/

 Czy ta nazwa jest widoczna dla innych?

Czy można mieć wiele kont na callofduty.com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek wrze, a zainteresowanie grą rośnie :P Jest kwiecień, łatek mniejszych i większych powychodziło, postanowiłem odkurzyć pudełko. Zauważyłem, że ów patche upłynniły troche grę, mogłem deko podnieść jakość obrazu, dodały jakieś opcje (FOV), jednak dedyków jak nie było tak nie ma, a samej rozgrywce jeszcze wiele można zarzucić. Jest nadal wkur***ąca, nie podają jaki mamy ping (śmiechu warte w fpsie), zdarzają się nadal framedropy gdy nie powinny (na low-medium), zaś ja odczuwam jakieś lagi myszki, tak jakby na ułamek sekundy dostawała czułość solidnego boosta co kompletnie dezorientuje. Pogrzebałem w konfigu, po uruchomieniu zmieniam priorytet z niskiego (?) na normalny i jest trochę lepiej. Jednak tak jak w Black Opsie 1 wykręcę wynik 20:5 to po uruchomieniu Ghosts'a mam 5:20. Cóż...

 

Postanowiłem więc kontynuować kampanię (po premierze przeszedłem tylko dwie pierwsze misje). Wczytuje się trzecia misja i gra wywala awarię sterownika ekranu zaraz po jej rozpoczęciu. Zaczęcie kampanii od nowa nic nie daje, zwis mniej więcej po minucie. Próbowałem wajchować ustawieniami (high, low, zalecane, itp.), instalować najnowsze sterowniki beta, bez skutku. Zaznaczam, że multik działa bez problemu, zwisów, awarii sterowników na średnich ustawieniach. Grafa HD6850, catalysty 13.12. Ktoś gra jeszcze w kampanię by mógł się wypowiedzieć?

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam kompa miażdzącego... (PC sygna)

Ale śmiech na sali!!!

Przy rozdziałce 1366x768 mam stale w ultra po 75/91fps a nagle spada do 60 i lagi z [gluteus maximus] sciny w cholere w menu scina poprostu gniot nie polecam zakupu.

A z tego co wyczytałem gra ma zrypaną optymalizację , że szok...

Co się można spodziewać jak gra jest oparta na starym silniku z gry ducen nuken z 1997 tylko dodali jakieś bajery z ciup lepszą grafą już cod 2 jest mocniejszy niż to... poszukajcie w googlach znajdziecie :)

Przyznam też szczerze , że co mnie zaskoczyło to tylko kampania ...

No widziałem w necie , że nawet na gtx 780 lubi ścinać szok!

BF4 bez zająknięcia na ultra a ten ghost to porażka...

 

Ocena według mnie

10/10 za kampanie

A na multi to tak - postawie

Edytowane przez irzykiolo31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie silnik Duke Nukem tylko zmodyfikowany ID Tech 3 albo jak kto woli silnik Quake III Arena .

 

Nie porównuj tego silnika ( choć w swoim czasie jeden z lepszych ) do dużo bardziej nowoczesnego silnika BF4 .

 

I nie tylko optymalizacja jest zrąbana , silnik ma już swoje lata i też już nie domaga .

 

Zresztą nie tylko CoD tak jest robiony , sporo gier nie ma optymalizacji wcale albo po łebkach optymalizują daną grę .

 

PS. Po co to nieuzasadnione formatowanie , do tego przydał by się ci słownik .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie silnik Duke Nukem tylko zmodyfikowany ID Tech 3 albo jak kto woli silnik Quake III Arena .

 

Nie porównuj tego silnika ( choć w swoim czasie jeden z lepszych ) do dużo bardziej nowoczesnego silnika BF4 .

 

I nie tylko optymalizacja jest zrąbana , silnik ma już swoje lata i też już nie domaga .

 

Zresztą nie tylko CoD tak jest robiony , sporo gier nie ma optymalizacji wcale albo po łebkach optymalizują daną grę .

 

PS. Po co to nieuzasadnione formatowanie , do tego przydał by się ci słownik .

PS. a tobie dobry melisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...