Skocz do zawartości
majkelP85

I5 3470 FX8320...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to do końca jest z ta wydajnością procków amd oraz intel ? Ja już szału dostaję bo bez kitu chcę zainwestować dobrze. W procka który będzie mi służył w grach przede wszystkim. Od lat już nie siedziałem w hardware pc bo konsole to moje życie tak naprawdę no ale chciałem małych zmian. Na chwilę obecną w domu posiadam i5 3470 zakupiony 2 tyg temu. Składam kompa i brakuje mi tylko dysku i pamięci. Płytę jaką posiadam to MSI 990FXA GD65 pod procka AMD ponieważ pierwszy procesor jaki kupiłem to FX 6100. Poczytałem trochę i postanowiłem go sprzedać, z tąd i5 który mam obecnie. Teraz muszę pogonić te płytę i znaleźć coś ciekawego do i5 ale znowu ogarnęła mnie burza mózgu bo zastanawiam się nad FX 8320 i pozostaniu przy płycie jaką mam. Jeszcze inna opcja to pozbycie się i5 i zakup i5 3570K... Panowie... co robić ??? Bo bez kitu dość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu...

 

W miarę możliwości - pisz składniej. Bo "bez kitu" to się źle czyta.

 

Do gier zostaw sobie i5 3470 - przynajmniej na razie to on jest "przyjaźniejszy" graczom (tym bardziej, że już go masz...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o niej myślałem. Tak z innej beczki... Zastanawia mnie jakie wymagania pod befa 4 będa.

Do czasu premiery jakie są realne wymagania można się tylko zastanawiać. Pamiętaj o jednej zasadzie - jeżeli kupujesz sprzęt pod konkretną grę to musisz z kupnem zaczekać do premiery gry. Widza o tym b.dobrze ludzie którzy kupili GF3Ti pod Doom 3 z obietnicą, że sobie na niej wymaksują Dołączona grafika

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel - zamieszam Ci jeszcze troszkę ; 
 

Wiesz, kto jest hardware'owym partnerem DICE przy produkcji Battlefielda 4? AMD właśnie ; ))

 

Na Twoim miejscu jednak odsprzedałbym i5 i dokupiłbym FX-8320. To świetny procesor, sam go mam i na stockowym napięciu poleciał mi spokojnie na 4,53 ghz, bez szalonych temperatur. Mój współlokator ma troszeczkę gorszą od Twojej i5'kę (3350p) i ma problemy przy odpalaniu kilku gameplayowych streamów w fullHD, u mnie nie ma z tym żadnego problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...