Skocz do zawartości
humanoidal

Wszystko o GeForce GTX 780 / 770 / 760

Rekomendowane odpowiedzi

Który już raz reklamujesz? Przecież już Ci pisali abyś reklamował z tytułu niezgodności towaru z umową -_- Pakuj kartę w pudełko + film, zdjęcia, opis usterki oraz konfiguracje na jakich testowałeś (wymień minimum dwie). Pisz pismo i wysyłaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak...

Napisałem im wiadomość

"Witam, wysyłałem kartę na gwarancję, opisałem DOKŁADNIE problem, oraz dodałem do pudełka z nią nagrany telefonem filmik jak karta sypie artefakty w 3DMarku11.

Czekałem cierpliwie na wymianę na SPRAWNĄ kartę (tym bardziej że to już drugi egzemplarz od Was, pierwszy łapał nawet freezy, ten tylko sypie artami) bądź zwrot gotówki.
Karta sprawdzana była na kilku komputerach, na moim sprawdzane były inne modele GTX 780 Ti i nie było ŻADNYCH PROBLEMÓW.
Ponad to problemy z GTX 780 Ti WF 3 są już bardzo powszechne, fora aż od nich huczą. 
I co się okazuje? Karta została oceniona jaka sprawna?!
Czekam na wyjaśnienie tej kwestii, jeżeli będziecie się migać od uznania gwarancji, sprawa trafia do rzecznika praw konsumenta. Dosyć tego, najpierw ktoś z Waszego serwisu wciska mi kity że to niby wina sterowników (jak by idioty szukał), następnie po przedstawieniu moich argumentów , zostaje stwierdzone że to jednak wina karty i karta ma dostać nowy bios.Na bios czekam już ponad 3 miesiące! Proszę mi DOKŁADNIE wyjaśnić na jakiej podstawie karta została uznana jako sprawna? Pamięci karty sypią błędami i to na STANDARDOWYCH ustawieniach.
W pasjansa ktoś w Waszym serwisie na niej grał czy w sapera? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamuj z tytułu niezgodności towaru z umową i niech Ci udowadniają, że karta jest sprawna. Do tego kontakuj się z rzecznikiem i niech smaruje pismo. Możesz też oddać kartę na ekspertyzę i załączyć skan dokumentu. Tyle z mojej strony ,sorry za offtop.

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ASUS 780 Ti DC 2 albo zwrot kasy, żadnej karty od tych śmieci z GBT nie chcę już.

Narazie czekam na odpowiedź, PC Projekt również zapowiedział mi że nie przyjmą karty od nich Dołączona grafika 

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się z tym zgodzić. To samo miejsce i AA na normal daje 50 kl/s. Więc FXAA obniża i to dość znacznie ilość klatek na sekundę.

Bug w grze lub w sterach , wywal sli i wtedy sprawdź. Fxaa zmniejsza wydajność o 2-4% w zależności jaki tryb działa w danej grze(wydajność czy jakość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug w grze lub w sterach , wywal sli i wtedy sprawdź. Fxaa zmniejsza wydajność o 2-4% w zależności jaki tryb działa w danej grze(wydajność czy jakość).

 

U mnie jest to samo w AC IV. Ja mam tylko jedną 770tkę, więc wynik bez SLi będzie taki sam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie pojawił sie nowy Bios do Gigabyte GTX 780ti ,czy może ktoś zarzucał go i jest jakaś zmiana z artami w 3dmark11 ?

Moją karte wczoraj dałem kumplowi i wziął ją do Krakowa do PC PROJEKTA , gdybym wiedział poczekałbym jeszcze ale GB od nowego roku obiecywali Bios i już sie wkurzyłem :)

http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-n78toc-3gdrev_10/download/bios

Edytowane przez Elvis799

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem sobie sprzęt w taki sposób:

 

GTX 780 -> DVI -> Monitor - obraz (monitor nie ma HDMI)

GTX 780 -> HDMI -> Amplituner - dźwięk przesyłany cyfrowo

 

W tej chwili mam jakby 2 monitory. Jeden to nec z obrazem a drugi do denon z dźwiękiem.

 

W programie Volume2 mam ustawiony skrót, który wyłącza mi monitor. Wcześniej przy karcie dźwiękowej mogłem wyłączyć monitor i słuchać muzyki.

Teraz wyłącza się sygnał lecący do HDMI przez co dźwięku nie mam.

Czy da się ustawić jakoś tak żeby "monitor" podłączony do HDMI był zawsze włączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za głowę się złapałem jak to przeczytałem, oto wiadomość z PC Projektu w sprawie mojej karty.
"witam
karta narazie działa od jakiegoś czasu na 3d marku 11 i działa stabilnie i bezproblemowo.
Jak dziś zdąrzymy to sprawdzimy czy bios jest ten sam czy upgradowany. Rano jeszcze ją sprawdzimy na BF4.
 
Pozdrawiam
Tomek"
Albo GBT wgrał biosa który poprawił te cholerne pamięci albo mi ściemniają, zastanawiam się jak to rozegrać teraz.Napisałem póki co że nie przyjmuję tego do wiadomości bo jest to bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zwycięstwo! To Gigabyte robi wały, PC Projekt zachował się mega wobec mnie.

"oki teraz wszystko wiem

a więc.
 
wrociliśmy do biosu F2 (przesłanego mi mailem) i te mignięcia artefakytów lecą czesto głównie w teście deep. Jest ich dużo.
 
znowu poszedł bios F3 i tego praktycznie nie ma ,ale jednak jak sprawdziłem to mignie 2-3 razy zdecydowanie mniej ale mignie.
 
Moim zdaniem karta nie jest w pełni sprawna. Zauważalne to jest jak ktoś chce to zauważyć i wie co sprawdzać. Ja myślałem ,że ś to arty inne - klasyczne.
 
proszę sobie dopłacić do nas na konto różnice w cenie do Asusa GTX780 Ti , potrzebuje kilka dni aby nam to zamkneli poprzez wymiane na nową kartę,abym nie miał używki. Bo już mi potwierdzili ,że na korekte nie ma szans. Ja bede się użerał z nimi. Zobaczymy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy miałem od początku kiedy w Grudniu 2013 ją kupiłem, pierwszy model wymienili mi od razu na nowy (pierwszy freezy łapal nawet często bardzo).

I drugi też okazał się wadliwy, te cholerne arty i takie tam.

Wysłałem w końcu jakieś 3 tyg temu, oni odesłali do serwisu GBT a w serwisie zaczęli MEGA lecieć w kulki. W końcu sprawa się rozwiązała i idzie do mnie ASUS , warto było czekać :)

 

"wlasnie rozmawiałem z kierownikiem z serwisu. Przekazali ,że takie usterki naprawiają. No nic tą sztuke jak z nimi wywalcze , dopłata do Asusa 100zł - prosze o przesłanie.

Kolegi kartę musimy wysłać tą samą drogą bo jak powiedział mi ,że naprawiają to nie mam jak już z tym nic zrobić bo zostaniemy z kartami naprawianymi. Tą jedną sztukę biore na siebie. Reszta pcham już do Gigabyte."
Tak czy owak, serio solidna firma jest z PC Projektu, klientów nie olewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gosu

 

tak poza tematem ile graphics score masz w Fire Strike ??

Z tego co widzę po screenach jakie robiłem jak jeszcze miałem ten półprodukt od Gigabyte'a, to było na def 10953 pkt na sli 2x 780 TI WF 3 na def 16811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu walczy z Gigabytem a ja zaczynam wojenkę z Firmą Komputronik moja cztero miesięczna MSI 780GTX TF IV właśnie wyzionęła ducha od tak sobie podczas pracy w office-sie, było pyk i komp się wyłączył. Karta okazała się dziwnie gorąca, więc odczekałem 1h aby wystygła, niestety przy próbie włączenia komputera następowało odcięcie zasilania przez zasilacz po wyjęciu GPU i przepięciu się na grafikę z procka wszystko działa jak należy, kartę reklamuje z tytułu niezgodności towaru z umową zobaczymy, co z tego wyjdzie, macie jakieś doświadczenia z w/w sklepem w tej kwestii? Najlepsze w tym jest to, że karta nie była kręcona, bo mnie to nie interesuje. Config, na jakim obecnie siedzę widoczny w stopce - jakieś pomysły, co mogło pójść nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pilnej  porady odnośnie nietypowych (?) problemów z  MSI GTX 770 OC Twin Froz IV Gaming 2GB.  Na szczeście nie minęło jeszcze 10 dni od zakupu karty, więc w razie czego mogę ją jeszcze oddać.  Objawy: po instalacji karty obraz na ekranie czasami jest jakby postrzępiony - wygląd to jakby drgał. Te negatywne efekty pojawiają się zarówno podczas normalnego korzystania z komputera np. przeglądania internetu, jak i grania. Najdziwniejsze jest to, że po zmianie wielkości tekstu i innych elementów w systemie Windows efekt znika na jakiś czas. Dotychczas żaden z elementów komputera nie był poddany OC. A może to nie jest wina karty?

 

Ekran: DELL 2408WFP (rozdzielczość 1920x1200 natywna)

System: Windows 7 Home Premium 64-bit  Service Pack 1 (oryginalny;-)

Płyta: Gigabyte Z77X-D3H (zaktualizowałem bios do wersji F15)
Procesor: Ivy Bridge i5 3570K (standartowe ustawienia)
Pamięć: Geil Enchance Corsa 8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 800MHz (9-9-9-28)

Karta graficzna: dotychczas była zintegrowana

Zasilacz: Seasonic X-Series SS-660 660W

Dysk: SSD Samsung 830 128GB (system), Western Digital Caviar WDC6400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...