Skocz do zawartości
Arkad

Mini-recenzja: MSI Z77A-G45 Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Na rynku jest masa płyt głównych przeznaczonych dla najwyższego segmentu podstawki LGA 1155. Nowa rodzina urządzeń od MSI o nazwie Gaming dedykowana jest jednak graczom i entuzjastom. Chociaż producent w ofercie posiada równie ekstremalne produkty z rodziny MPower, to jednak znalazł miejsce, aby do swojego portfolio dorzucić jeszcze trzy wyróżniające się na tle szarych, typowo budżetowych produktów płyty - G43, G45 i GD 65 Gaming. Już na samym wstępie omawiana dziś płyta przyciąga wzrok każdego miłośnika sprzętu, bowiem jej możliwości w teorii wydają się być nietuzinkowe. Oczywiście każda nowość, szczególnie ta dedykowana określonej grupie osób zwanych graczami, odznacza się zwykle wyższą ceną. Czy Z77A-G45 to produkt dobry, ciekawy i na tyle interesujący, aby polecić go komputerowym zapaleńcom zamiast Z77A-G43? Gotowi? To poznajcie subiektywne odczucia z użytkowania tego modelu - zapraszam.

 

Autor: Adonim - Robert Żabiński

 

  Recenzja użytkownika: MSI Z77A-G45 Gaming

Edytowane przez Arkad
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można wałkować te sama płyte ? Płyta powinna oblecieć wszytkich testerów i wspolnie powinniscie napisac wspolna recke bo i czytanie recki nr 1 a pozniej nr 2 i porównywanie tego zamiast wszystko w jednym.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy dołączone kable sata mają takie same końcówki "płaskie" czy z jednej strony jest w kształcie litery "L" a drugi płaski? Pytam, ponieważ stoję przed zakupem tej płyty jednak mam 8 dysków w obudowie i jest problem z podpięciem sata jak są one wygięte w kształcie litery L.

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt: " Szybkość kości ustawiona jest domyślnie na 1333 MHz. Niestety, to typowa przypadłość płyt MSI, bo w innych modelach MSI jakie użytkowałem bywało tak samo."

Przecież to określa JEDEC. Nie jest to żaden wymysł czy też wada MSI. Startuje na 1333 1.5V a później można sobie ustawić co się chce.

 

Szkoda, że kolejny tekst jest publikowany bez wcześniejszej korekty. Zbyt dużo luźnych sformułowań kwalifikuje ten tekst jako mało profesjonalny,

 

Zgadzam się z przedmówcą. Zrobić jedeną recezję a porządnie.

Edytowane przez jacekcz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy dołączone kable sata mają takie same końcówki "płaskie" czy z jednej strony jest w kształcie litery "L" a drugi płaski? Pytam, ponieważ stoję przed zakupem tej płyty jednak mam 8 dysków w obudowie i jest problem z podpięciem sata jak są one wygięte w kształcie litery L.

A co za problem dokupić kable jakie potrzebujesz? Chyba na tej podstawie nie wybiera się płyty?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...