Skocz do zawartości
tarantio

Która obudowa full tower ? 2 modele.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chce kupic obudowe full tower,jestem zainteresowany dwoma modelami,pierwszy wyglada ladniej,ale nic pozatym o niej mi niewiadomo,niemoge znalezsc zadnej recenzji. A o drugiej wiem bardzo duzo i jest bardzo zachecajaca ale wyglad sredni. Moze ktos napisac mi cos wiecej lub podac link do recenzji NZXT ,mam specyfikacje ale to sa suche dane,chce bardziej szczegolowe dane i jak to wychodzi w "praniu"?? Co wiadomo o tej firmie,czy robi sensowne obudowy ,czy ladnie wygladajacy szmelc ?? Wiem ze sa lepsze i ladniejsze obudowy ale chce koniecznie obudowe z frontowymi drzwiczkami,a takich jest mniejszy wybor. Milo jesli w srodku bedzie cicho (max 25db) a przy tym huragan.

Do srodka pakuje :

Plyta: Asus Maximus V GENE - Republic of Gamers

Procek: i5 3.2ghz 3 generacji z odblokowanym mnoznikiem

Grafika: Asus GeForce GTX 660 DirectCU II OC 2GB DDR5 

Chlodzenie procka : Scythe Ninja 3 rev. B

Zasilanie: Thermaltake 750W Cable management

I czasowo 4 gb ram (No name ,made in china)

 

 

NZXT Phantom Black USB 3.0 PHAN-001BK

http://proline.pl/?p=NZXT+PHANTOM+BLACK

Dołączona grafika

 

 

BitFenix Colossus Venom Black Green LED Window
http://proline.pl/?p=BTF+COLOSSUS+VENM+W

Dołączona grafika

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta mATX i fulltower? Zamierzasz tam wpakować 2 pętle WC czy może macierz z 16 HDD? Szkoda kasy i miejsca w pokoju na takie bydle, którego nie zapełnisz pewnie nawet w połowie. Ja bym na Twoim miejscu brał Fractal Define R4 - masz ciszę i bardzo ładną obudowę z drzwiczkami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie bardzo podobaja mi sie optycznie obudowy Fractal. Zreszta mam slabosc do obudow full tower wlasnie ze wzgledu na wielkosc,teraz mam Thermaltake Kandalf. Ale chyba zdecyduje sie na NZXT Phantom ,tylko ze biala. Bedzie sie szybko brudzic ale dziewczyna to pedantka wiec bedzie  codziennie pucowac :] Kasa nie gra roli bo zarabiam za granica ,a innych nalogow niemam procz komputer :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na białe obudowy z elementami z tworzywa. Nie wiem, jak NZXT, ale Bitfenix ma problem ze swoimi budami w wersji białej, ponieważ po jakimś czasie tworzywo zaczyna żółknąć lub różowieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fractal Design Define R4 jest minimalnie mniejszy od NZXT. Bitfenix jest z nich wszystkich najwiekszy.

 

Zaletą Fractala jest to, że można go dobrz wyciszyć.

 

Co do drzwiczek - zobacz jeszcze Antec Performance One P280.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...