Skocz do zawartości
majcho

Spectek 4GB DDr3 uszkodzony RAM?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem rozszerzyć ram z 4 do 8GB, do GoodRAM ddr3 4GB  1333, dzisaj dokupiłem Spectek  ddr3 4GB  1333

i pojawił się problem - 1 długie piknięcie i tak w kółko po włożeniu tylko nowego ramu, z włożonym starym Goodram to samo.

Sam Goodram - wszystko OK

CCMOS nic nie daje, bateryjka wyciągnięta na 30 minut - to samo.

Płyta głowna to Gigabyte GA-M68MT-D3P

System Windows 7 64 bit..

Czy to może być uszkodzona pamięć? Czy gryzie się z moją płytą?

Dodam, że Spectek ma UDIMM - nie wiem czy to ma znaczenie.

Pozdrawiam Dołączona grafika

Edytowane przez msnolan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia pamięci w biosie na sztywno czy 'auto' ? Jeżeli podkręcałeś goodramy to gdzieś tu może być problem, tak więc "load bios def."

A jeżeli nie pomoże, to raczej pamięć. Na te pamięci producent daje gwarancję wieczystą, więc o ile masz paragon to jazda do sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia pamięci w biosie na sztywno czy 'auto' ? Jeżeli podkręcałeś goodramy to gdzieś tu może być problem, tak więc "load bios def."

A jeżeli nie pomoże, to raczej pamięć. Na te pamięci producent daje gwarancję wieczystą, więc o ile masz paragon to jazda do sklepu Dołączona grafika

Pamięć dziewicza, nie tykanaDołączona grafika

Własnie wróciłem ze sklepu, pamięć została wymieniona na nową i jest tak jak potrzeba Dołączona grafika

@Havoc dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...