Skocz do zawartości
Caleb

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czym Ci pachnie Wolfenstein: The New Order?

    • Zapowiada się klimatyczny rozpierdziel. Lubię to!
    • Ani mnie to ziębi, ani grzeje...
    • Lata sześćdziesiąte? Może spotkam Austina Powersa.
    • B.J. Blazkowicz? Nie znam! Wolę Simsy.
      0
    • Ankieta jest stronnicza. Brak odpowiedzi: kupa.


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy entuzjaści strzelanin pierwszoosobowych znają markę Wolfenstein, której pierwsza odsłona z 1992 roku uchodzi z pradziadka Doom, Quake i setek innych tytułów. Potem dobre tradycje podtrzymał Return to Castle Wolfenstein, ale Wolfenstein z 2009 roku pozostawił już pewien niedosyt. Po przejęciu praw do serii przez Bethesda (ZeniMax) losy dalszych odsłon były niepewne, jednak kilka godzin temu wydawca zapowiedział, że trwają prace nad Wolfenstein: The New Order. Projektem zajęło się MachineGames, czyli ludzie ze Starbreeze Studios i ojcowie Kronik Riddicka oraz The Darkness. Ekipa ma zatem spore doświadczenie w gatunku, dlatego liczymy na solidną porcje oldschoolowej jatki, doprawionej odpowiednią szatą graficzną i klimatem. Produkcja powinna ujrzeć światło dzienne w czwartym kwartale na komputerach, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz konsolach nowej generacji. No i tyle z dobrych informacji... bo założenia fabularne Wolfenstein: The New Order są moim skromnym zdaniem dość ryzykowne...

wolf_the_order_1.jpg

wolf_the_order_2.jpg

wolf_the_order_3.jpg

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankieta jest stronnicza. brak odpowiedzi: kupa. tym mi pachnie nowy Wolfenstein.

tego można było się spodziewać po takich zmianach.

@up +1.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankieta jest stronnicza. brak odpowiedzi: kupa. tym mi pachnie nowy Wolfenstein.

tego można było się spodziewać po takich zmianach.

@up +1.

Niemożliwe, sprawdź raz jeszcze :>

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb. +1 :)

do dziś mam ciary grając w RTCW. naprawdę fajne połączenie 2wś i okultyzmu :)

Wolfensteina przetrawiłem, ale to co widzę na tym trailerze to jakieś totalne s-f.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb. +1 Dołączona grafika

do dziś mam ciary grając w RTCW. naprawdę fajne połączenie 2wś i okultyzmu Dołączona grafika

Wolfensteina przetrawiłem, ale to co widzę na tym trailerze to jakieś totalne s-f.

 

Ha, doskonale pamiętam katakumby bodajże z trzeciej misji (zaraz po wiosce), gdzie szalał potworek ziejący ogniem - w tamtym czasie nie tylko efekt płomienia wbijał w glebę Dołączona grafika Dd dziś trzymam trochę screenów z RTCW na dysku - IMO jeden z najlepszych shooterów wszech-czasów  klimatem trafiał dokładnie tam, gdzie powinien. Trochę było SF, ale jednak przeważał okultyzm z którym III Rzesza jest poniekąd identyfikowana. No i lalunie w skórach :D

wolf_1.jpg

wolf_2.jpg

wolf_3.jpg

wolf_4.jpg

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest przesada, zniszczyli taki dobry tytuł.

Czym zniszczyli? Pokazali dopiero teaser i kilka screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym zniszczyli? Pokazali dopiero teaser i kilka screenów.

tym czymś co się populistycznie zwie się mechami? nigdy nie trawiłem tego pojęcia. zwłaszcza w roku 1960. 

@Caleb. aż bym sobię RTCW w FullHD odpalił. zgadzam się w pełni. to było coś :)

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTCW można odpalić w FullHD po modyfikacji Configa. Co do tego czegoś... Na razie za wcześnie na oceny, ale wygląda mi to na kolejną komercyjną papkę opartą na znanym tytule. Byle wydać i zarobić,  nie ważne że może być hała. To przecież  oparte na serii  Wolfenstein.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogiczna sytuacja do Prey - robimy coś innego, ale doklejamy logo znanego i lubianego tytułu. Kupy się to nie trzyma, ale gracze łykną. Mechy jakoś totalnie nie pasują mi do takich klimatów, ale gimbusy pewnie rzucą się jak szczerbaty na suchary. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym czymś co się populistycznie zwie się mechami? nigdy nie trawiłem tego pojęcia. zwłaszcza w roku 1960. 

@Caleb. aż bym sobię RTCW w FullHD odpalił. zgadzam się w pełni. to było coś Dołączona grafika

To popatrz sobie jak wyglądał główny boss w wolfenstein 3d ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein (ten nowy) mial single player calkiem niezlego jak na strzelanke - najbardziej mi sie podobaly soczyste rozbryzgi krwi.

Inna bajka, ze multi byl TOTALNIE zwalony.

 

Poczekamy, zobaczymy - chcą odświeżyć temat, bo czasami juz nic nowego w poprzednim sie nie da zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać.

Wolfenstein 3D, RTCW, Wolfenstein to naprawdę świetne gry wyróżniające się w swoim czasie.

Liczę, że The New Order będzie równie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś złego dzieje się w głowach twórców gier... przecież to już nawet dziecko miało by więcej pomysłów jak przedstawić Wolfa nie odchodząc za bardzo od tematyki, tutaj mamy totalny SF w którym ani trochę nie czuć klimatu II WŚ, gdyby nie tytuł trailera to bym pomyslał że to Duke Nukem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż gra zbiera ciekawe oceny jeśli chodzi o gameplay. O grafice się nie wypowiadam z szacunku do ID (ich silnik użyty w grze).   Cóz prznyjamniej tekstur jest sporo i każda się różni (ponoć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i sporo ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Zresztą już przy rage nie byłem zachwycony i jednak wolę powtarzalne tekstury ale jakość jak przystało na rok 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolfenstein_the_new_order_logo_2a.png

Wolfenstein: The New Order jeszcze przed premierą zdołał trochę wystraszyć pecetowców, kiedy w minimalnych wymaganiach sprzętowych obok stosunkowo słabych kart graficznych pojawił się Intel Core i7. Niektórym kompletnie umknął jednak oczywisty szczegół, że developer nie sprecyzował nawet generacji czy modelu procesora, chociaż taka informacja to przecież podstawa w świecie technologii. Gracze wyciągnęli natomiast własne wnioski. Błyskawicznie rozgorzała debata nad schrzanioną optymalizacją, celowym nakręcaniem sprzedaży oraz ułomności konsol (?). Niewiele brakowało i doszłoby do rękoczynów. Taaak... gry poruszające wątki niechlubnej przeszłości naszych zachodnich sąsiadów budzą najróżniejsze emocje, aczkolwiek tym razem rozmowa wykroczyła daleko poza granice zwykłej wymiany merytorycznych argumentów. Dzisiaj na spokojnie sprawdzimy jaka konfiguracja będzie potrzebna do uciągnięcia nowej odsłony przygód B.J. Blazkowicza. Czy wymagania sprzętowe Wolfenstein: The New Order rzeczywiście są skandalicznie wysokie? Jaka karta graficzna jest potrzebna do komfortowej zabawy? 

 

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dzisiejsze gry jedynie z powodów mega rozdziałki mogą powodować wzrost na zapotrzebowanie sprzętowe.

Nie ma już skoku jakościowego grafiki od dobrych kilku lat.

Crysis ze swoim silnikiem rozwijanym do dzisiaj zmiata nadal skutecznie wszystko co powstaje.

Na starych monitorach (np moim) gdzie natywna rozdzielczość to 1280x1024 grywam we wszystko co powstaje z maksymalnymi detalami.
Sprzęt mam warty małą flaszkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej + dla Wofla za dobrą optymalizację:

1680x1050, pre-definiowane ustawienia Medium, bez v-synca i stock 4670K bez OC + stock HD4600 bez OC (memki 1333MHz) i śmiało można grać;
W momencie większej zadymy gra chrupała, to fakt; Ale bo doczytaniu levela FRAPS sugerowała średnio 27-33fps gdzie w dużej części zamkniętych lokacji fps podskakiwał do 35-38fps;

Tak czy siak gra przez 95% czasu była (dla mnie) na tyle płynna że człowiek nie rzucał bluzgami;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty w tym teście widzisz użycie VRAM na poziomie 3GB+?? To jest pamiec systemowa a nie karty graficznej. Karta graficzna ma zajęte 1400-1500MB w zależności od ustawień graficznych (niskie, średnie, wysokie, bardzo wysokie)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty w tym teście widzisz użycie VRAM na poziomie 3GB+?? To jest pamiec systemowa a nie karty graficznej. Karta graficzna ma zajęte 1400-1500MB w zależności od ustawień graficznych (niskie, średnie, wysokie, bardzo wysokie)

 

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...