Skocz do zawartości
13lukiz13

Internet z dofinansowaniem z uni europejskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem niedawno ofertę od Dialogu podpisania umowy na 12 miesięcy za 20 zł(resztę ma ponoć płacić UE) za TV 60 kanałów oraz internet 50 Mb. Spotkał się ktoś z taką opcją?Korzysta ktoś wgl z usług Dialogu ? Chciałbym się dowiedzieć gdzie może tkwić haczyk w takiej ofercie z dofinansowaniem od uni ? Oraz jak wgl jest z tym internetem od Dialogu (mam możliwość przejścia na światłowód), często są w Dialogu problemy z netem ? Słyszałem tez kiedyś że mają oni problem z wysokimi pingami jak sprawa wygląda teraz ?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę archeologia, ale rzeczywiście jak najbardziej taka oferta istnieje i jest na 12miesiecy na wybranych obszarach sieci światłowodowych (PON) Dialogu (czy też obecnie Netii) której budowanie współfinansowało UE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się naszukałem i radzę przeczytać to http://dialog.pl/sites/default/files/files_to_download/SWP%20-%20Mega%20Rabaty%20PON_Dialog.pdf

po roku umowa się przedłuża na innych warunkach i już tak tanio nie jest http://dialog.pl/sites/default/files/files_to_download/Ocean%20możliwości%202%20wraz%20z%20aneksem%20DIALOG%20SWP%20%2018_12_2012%20v_2.pdf

oczywiście można zrezygnować pisząc oświadczenie nie później niż 30 dni przed końcem umowy na 12 miesięcy grunt to aby się nie spóźnić z terminem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania.

Dostałem ta samą ofertę od Dialogu-Netii, jest na stronie grupa-netia.pl. 

Czy ktoś korzysta z tej oferty i może powiedzieć jakie dokładne warunki są tej umowy i jak szybki jest internet?

Zwłaszcza zależy mi na opinii mieszkańców z Wrocławia, ale każdy głos się liczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Net z dialogu mam od stycznia 2011 w technologi PON. W sumie byłem zdziwiony że aż do chaty ciągną światłowód, tam dostajesz prądowego pasożyta w postaci modemu światłowodowego ze standardowym wyjściem LAN, które normalnie można podłączyć do standardowego routera z obsługą połączeń ze strony WAN  PPPoE. Przez jak by nie liczyć 1,5 roku nie było jednej awarii. http://www.speedtest.net/my-result/2826063829 tu test z przed chwili serwer BERLIN. Obecnie proponują 10 PN za net + 9 za TV, kasa niewielka więc postanowiłem wybrać to jeszcze raz. Naturalnie jak z każdym operatorem należy czytać umowy i wypowiadać zgodnie z umową, ale aby nie zawracać sobie głowy, proponuję złożyć wypowiedzenie umowy w pierwszym miesiącu obowiązywania z informacją że wypowiedzenie nastąpi po przewidzianym w umowie czasie. Zwolni nas to z potrzeby pamiętania kiedy umowa się kończy i przykrymi konsekwencjami po przedłużeniu. Uwaga wraz z umową dostajemy parę rzeczy które nie zamawialiśmy ale są darmowe ALE przez 1 -3 miesiące później w FV nagle pojawiają się pozycje za usługi które przestały być już darmowe. Więc czujność na początku też potrzebna. Jednym słowem polecam. WROCŁAW rejon astry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...