Skocz do zawartości
Qrchak

Tuby do rezów Phobya i EK

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to czy są one wymienne, konkretnie te modele:

http://angela.pl/p8650,phobya-balancer-replacement-plexi-tube-150mm.html

http://angela.pl/p6039,ek-water-blocks-ek-multioption-tube-100mm.html

Szlag mi trafił tubkę w rezie EK Combo DCP 4.0 i czymś muszę toto wymienić. EK pasował będzie ale Phobya tańsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakimś mądrym portalu wyczytałem, że przy szybkim dokręceniu robi się ciśnienie pod wpływem którego tubka może po prostu strzelić.

 

Chociaż ja użytkuję go już dosyć długo i nie miałem z tym problemów. Jedyne na co mogę narzekać, to to, że po zakupie i wyciągnięciu z pudełka, czarny lakier który był na podstawie combo po prostu odłaził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na jakimś mądrym portalu wyczytałem, że przy szybkim dokręceniu robi się ciśnienie pod wpływem którego tubka może po prostu strzelić.

cos mi to nie brzmi sensownie. w takim razie tubka moglaby tez "strzelic" jesli nagrzeje sie plyn...

 

nie sprawdzalem obu tubek, ale daje 80% szans ze bedzie pasowac. o ile latwiej i taniej wziac od producenta z chin gotowy element niz produkowac wlasny..

mnie bardziej ciekawi czy te tubki maja jakis znormalizowany gwint? dotoczylbym sobie tubke idealnie na wymiar wtedy, zmiast kupowac gotowe:) jeszcze nie mam swojej, czekam na paczke z performance-pcs.com.

moze ktos ma wolna i moglby pomierzyc gwint?

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...