Skocz do zawartości
WieczornySputnik

Jaki monitor do 1300zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jaki monitor do 1300zł byście mi poradzili będzie służył do grania,internetu,oglądania filmów(głównie anime) i trochę do grafiki.Aktualnie jestem zainteresowany:

-Eizo FORIS 2333

-Dell u2412m

Słyszałem że w IPS zamiast czerni i bieli widać wszystkie kolory tęczy.Czy to prawda?Jeśli tak to czy wtych modelach to występuje?Monitor będzie podłączony do PS3 ale zamierzam w przyszłym roku nabyć nowy PC.

Wymagania:

-HDMI

-Full HD ale wyższą rozdzielczość zaakceptuje

Za odpowiedź z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1220 PLN możesz kupić 27-calowego ASUS-a VK278Q ze świetnym dynamicznym kontrastem, kamerką i opcją energooszczędności. No i inteligentne tryby parametrów (SPLENDID) zależnie od tego, do czego aktualnie będziesz używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Merlin85

Nie wiem jakie ty chcesz informacje o tym LG, ale w linku, który  ci podałem jest ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1220 PLN możesz kupić 27-calowego ASUS-a VK278Q ze świetnym dynamicznym kontrastem, kamerką i opcją energooszczędności. No i inteligentne tryby parametrów (SPLENDID) zależnie od tego, do czego aktualnie będziesz używał.

Wielki szajs na TN, z wielkim pikselem. (przy dużym ekranie, oglądanym z "monitorowej odległości" kąty będą problemem na TN - no chyba że ktoś ma fatalnie niskie wymagania odnośnie jakości obrazu) A "kontrast dynamiczny" to termin wymyślony przez marketingowców, do naciągania f.... , yyy, powiedzmy nieobeznanych konsumentów.

To już jest lepsze (podobno IPS, więc nie będzie takiego dziadostwa z wyświetlaniem z powodu kątów w pionie). Jednak osobiście przy 27" to już wymagałbym min 2560x1440

A AOC i2757Fm nada się?

Podobnie jak ww. LG na IPS (wygląda na to że ma tą samą matrycę)

F2333 http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/4806070 - absolutnie najlepsza opcja do 1300zł

Jak kolega chce liznąć grafiki to faktycznie, w tej cenie sam bym kierował się w stronę jakiegoś EIZO (oczywiście byle nie na TN).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...