Skocz do zawartości
PanTrollman

Pamięć RAM marki Crucial

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam zamiar zakupić sobie pamięć RAM o pojemności 8 GB w jednej kości. W moich poszukiwaniach dotarłem do takiej oto rzeczy : http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=51794 .

 

O ile specyfikacja wydaje się być wporządku, to zastanawia mnie marka : Crucial . Niewiele o niej słyszałem (no może oprócz Ballistix Dołączona grafika ) więc pytam was, czy jest ona godna polecenia? Dodatkowo zauważyłem, że pamięć ta nie ma radiatora. Czy nie będzie się zbyt mocno grzać? (Komputer poza zwykłym użytkowaniem wykorzystywany jest do grania i nagrywania materiałów z dość wymagających gier takich jak np, Battlefiled 3)

 

Model płyty głównej : Gigabyte H55M-S2H

 

PS. Zakup pamięci w dwóch kościach nie wchodzi w grę...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam zamiar zakupić sobie pamięć RAM o pojemności 8 GB w jednej kości. W moich poszukiwaniach dotarłem do takiej oto rzeczy : http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=51794 .

 

O ile specyfikacja wydaje się być wporządku, to zastanawia mnie marka : Crucial . Niewiele o niej słyszałem (no może oprócz Ballistix Dołączona grafika ) więc pytam was, czy jest ona godna polecenia? Dodatkowo zauważyłem, że pamięć ta nie ma radiatora. Czy nie będzie się zbyt mocno grzać? (Komputer poza zwykłym użytkowaniem wykorzystywany jest do grania i nagrywania materiałów z dość wymagających gier takich jak np, Battlefiled 3)

 

Model płyty głównej : Gigabyte H55M-S2H

 

PS. Zakup pamięci w dwóch kościach nie wchodzi w grę...

osobiście nie mam nic z tej firmy ale wiele ludzi poleca ssd cruciala i ramy tez sa na stronie w proponowanych zestawach ;p nie wiem czy sie beda grzac ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crucial to marka własna Microna , jednego z czołowych producentów kości ram .

 

Kupuj śmiało , to dobre i sprawdzone pamiątki .

 

Co do braku radiatora - przy obecnych pamięciach radiatory pełnią w zasadzie funkcję ozdobną , pamięci tak się nie grzeją ( 1,5 V robi swoje ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...