Jump to content
Lanc

HTC Evo 3D, gwarancja 11,5 msc, stacja dokująca, stan idealny, real foto, folia - 750 zł

Recommended Posts

Witam,
Na sprzedaż używany, w stanie idealnym HTC Evo 3D.

Gwarancja do 29 kwietnia 2014, telefon z Play, bez brandingu. Pełny zestaw, słuchawki nigdy nie używane (jeszcze są zgrzane w folii), dodatkowo oryginalna stacja dokująca HTC, karta 8GB, oryginalna - nowa folia na wyświetlacz od HTC.

Aktualnie wgrany oficjalny Android 2.3.4 - telefon ma stan jak po wyjęciu z pudełka rok temu (S-ON i zablokowany bootloader, gwarancja w 100% ważna)

Android 2.3.4 dlatego iż jest to ostatnia wersja, w której można złamać bootloader bez pomocy HTCDev = nie tracimy gwarancji - info tutaj) i potem go znowu zablokować = gwarancja wraca.

Na życzenie mogę go oczywiście bez problemu zaktualizować do oficjalnego ICS'a (z tym, że w tym wypadku odblokowanie tylko za pomocą htcdev = strata gwarancji na stałe). Jak kto woli. U mnie Android 2.3.4, żeby dać wybór ;)

Link do real foto: KLIK

(zdjęcia są robione w 10mpx, można je zobaczyć w pełnej rozdzielczości klikając (w podglądzie danej fotki) w prawym dolnym rogu na 3 kropki > Wyświetl oryginał).

Białe kropki / plamki na fotach to kurz - aparat w trybie makro wyłapuje takie rzeczy. Wyświetlacz jest jednak w stanie idealnym (miałem założoną folię od 1 dnia, ściągnięta dzisiaj do wykonania zdjęć).

Obudowa wygląda jak na fotach - żadnych wad ukrytych - telefon nigdy nie spadł na ziemię.

Cena: 750 zł

Możliwe opcje zakończenia transakcji:
1. Wysyłka (poczta / paczkomaty)
2. Odbiór osobisty na terenie Zabrza lub Gliwic!
3. Allegro (doliczam prowizję allegro) - tutaj moje konto.

Edited by Lanc

Aktualności

Artykuły

• Create New...