Skocz do zawartości
Alloon

Radeon HD6490M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zaaktualizować sterowniki do mojego radeona hd 6490M w laptopie i tu pojawia sie problem na stronie hp sa tylko z konca 2011 roku a na stronie amd znajduje tylko jakies sterowniki o wadze 1,3 MB ktore nie dzialają (odpalam i moge kliknąc tylko zakończ) Prosze o pomoc

Pozdrawiam Alloon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak posiadam ta hybryde czyli ADM radeon hd6490M + intel hd 3000 ktore moge zmeniac Znam ta stronke gdyz pobralem z niej sterowniki 12.6 WHQL ktore wykryly normalnie moja karte i daly spory boost do fpsow w grze (ok 60%)
Mam je aktualnie zainstalowane noi wlasnie chcialem sobie sciagnac 13.1 lub 13.4 jednak 13.1 podczas nawet atualizacji wykrywa moja karte jako HD6470 M i wogole gry gorzej chodza a ta najnowsza czeli 13.4 V2 po instalacji wykrywa jako HD7400 i jest podobnie jak wyzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria r7400m to dosłownie to samo co seria 6400 ta sama architektura/szyna pamięci ew DROBNA roznica moze byc zw zegarach kart, chociaz z tego co wiem są one identyczne. Natomiast 6490 od np 6470 rozni się wlasnie core clockiem. Osobiscie zostałbym na Twoim miejscu na sterach 12,6 skoro nie ma z nimi problemu szczegolnie ze watpie zeby byla jakakolwiek roznica miedzy 13+ a 12,6 przy Twojej karcie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakby roznica byla tylko w nazwie to bym nie narzekal ale zainstalowalem te 13.4 i z ponad 40 fps w dead island 2 na wysokich spadlo mi do 15 a gdy przywrocilem system (przywracajac tym samym stery 12.6 znowu ok 50 fpsow) to jednak chyba roznica jest co nie :P
Tak jak mowisz chyba zostane przy tych sterach no nic dziekuje za zainteresowanie sie tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitorujesz zegary karty?  może przy nowszych sterownikach nie przestawia sie automatycznie w tryb 3D, u mnie było bardzo podobnie jakis czas temu - musiałem recznie ustawiac domyslne zegary trybu 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...