Skocz do zawartości
Serekzolty

Nie można nagrać Audio CD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam laptopa IBM T43p i mam problem bo nie można nagrać żadnej płyty audio.Wszystkie inne nagrywają się dobrze ale tylko audio nie idzie.Próbowałem z zewnętrzna nagrywarką na USB ale jest ten sam błąd.Używałem już chyba 3 różnych programów, w tym systemowy WMP i CdburnerXP.Zależy mi na audio bo moje radio w aucie czyta tylko taki format.System to XP SP3 oryginalny.Sytuacja wygląda tak, że programy twierdzą że nagrywanie ukończono ale ani radio ani system nie widzi nic na płycie.Widzi, że została zużyta ale nic na niej nie pokazuje (0 MB dostępne, 0 zajęte, system plików RAW).Czy jest jakieś rozwiązanie bo zmarnowałem już z 5 płyt i nie uśmiecha mi się jeździć po kolejne.Dodam, że z odczytem czy to CD czy DVD nie ma problemu.

Edytowane przez Serekzolty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jaki jest format plików źródłowych?

2. rozumiem, że próbowałeś nagrywać na nośnikach różnych producentów, z minimalną prędkością, itp.?

3. dodatkowo sprawdź te nagrane/popsute płyty audio na innym kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Format plików to MP3 a programy konwertują ję na WMA ( czy jakiś tam, w kazdym bądź razie używałem CDBurnerXP zawsze i działało w aucie w kompie i wszędzie)

2.Tak,z resztą nagrywarka w laptopie więcej niż x8 nie puści ale nawet na x2 nie idzie.

3.Sprawdzałem i niestety lipa.

 

Dodam, ze właśnie wypaliłem obraz płyty i ten nagrał się bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowy problem. Powiadasz, że z zewnętrzną nagrywarką też tak jest? Spróbowałbym wypalić płytkę spod jakiegoś Linuxa (live).<br />

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...