Skocz do zawartości
maSTHa212

Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Załamka. Tak przy okazji sobie pomyślałem jak tym razem będzie tłumaczył się polski oddział MS skoro połowa albo i 3/4 funkcjonalności nowej konsoli nie będzie u nas dostępne. A teraz tym bardziej będą mieli się z czego tłumaczyć skoro to nie tylko gry i Live (który już jest), a przede wszystkim TV i inne poboczne bzdety.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Paying-Third-Party-Publishers-to-Not-Show-PS4-Games-at-E3-2013-Report-359264.shtml

 

Kolejna plotka.. cóż jeśli to prawda to już naprawdę łapią się niskich chwytów.. desperaci po prostu.

 

Poza tym odwołali też wszystkie wywiady z prasą po prezentacji podobno z powodu konfliktu terminów Dołączona grafika Chyba nie chcą słyszeć niektórych niewygodnych pytań.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha zapowiadali, że jadą na E3 i tam będą opowiadać tylko o grach, a teraz odwołali spotkania? Płacą devom żeby nie pokazywali gier? Jeśli nawet tylko część z tego jest prawdą to i tak w głowie się nie mieści co oni wyprawiają. Jeszcze niech dosrają cene 599USD/EUR za dekoder to ich pogrzebią żywcem na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to że i tak sprzedadzą sporo Xbone'ów..

 

Gier podobno będzie sporo, ale z poniższej listy widzę że po prostu ratują się kupująć exclusive'y

 

 

 

Insomniac IP (Multi game deal)
Quantum Break 
Mirror's Edge 2
Hawken F2P
League of Legends F2P
Dead Rising 3
Various games by Rare
Lionhead RPG
Ryse Son of Rome
Forza 5
Crackdown 3
TitanFall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za exlusive co będzie również na X360 i w dodatku będący pierwszą grą studia, które je tworzy? Albo F2P? Bez jaj. Z tej listy faktycznie konkretnie wygląda Mirrors Edge 2 i Quantum Break, reszta to raczej kolejne odsłony znanych serii albo tytuły bliżej nie określone (co to ma niby być various games by Rare?). IMO brakuje na tej liście (i mam nadzieje, ze jednak czyms zaskocza) gier, które byłyby tym czym Gearsi czy Mass Effect dla X360, marek które potem stały się symbolami całej generacji. Ewentualnie powrót po latach "zapomnianych" jak chociażby PGR. Chyba, że po prostu jawnie przyznają, że mają wyebane na corowych graczy i skupiają sie na casualach i Kinectcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo panie ja myślę że tak właśnie będzie. Konsola będzie typowo nastawiona na mulitemedialność, causuli strzelających kolorową tęczą na  ich kinect'ach. A rasowi gracze zejdą na drugi plan. To co wyprawia teraz M$$$ woła o pomstę do nieba. Oby czymś zaskoczyli na E3, bo nie wróżę im dobrej opini. Chociaż jak ktoś dobrze napisał w USA czy takiej Kanadzie i tak X'y będą sie sprzedawały jak ciepłę bułeczki. Na 5 domów znajomych mojej siostry w Toronto w 4 były X360. Mój kuzyn kupił sobie PS3 tylko na dla paru ex'ów i jasno przyznał mi że u nich i sąsiądów niżej (juesej) rządzą Xboxy. Więc o sprzedaż M$ się nie musi martwić. Causule zza wielkiej wody i tak to kupią.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być jeszcze +many more ale się okaże :) Various games from Rare to pewnie gry na Kinecta, przecież to oni tłukli ich najwięcej.

 

Ze sprzedażą zobaczymy, sprzedać się sprzeda pytanie tylko jak. Na pewno teraz nie mają dobrej prasy, bo nawet Times czy Forbes krytykują ich w swoich artykułach nie mówiąc już o prasie okołogrowej - tutaj nawet serwisy pro-MS jak Polygon czy Gametrailers po nich jadą. Mam nadzieję że konsumenci wezmą to sobie do serca i jednak zagłosują portfelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się okażę, że przewidywania analityków się potwierdzą i X1 będzie droższy niż PS4 (399 vs 349) to dla gracza, który mysli o next genie odpowiedź powinna być oczywista. W Am.Płn sprzedaż będzie bardzo dobra, ale tam wszystkie serwisy i funkcje konsoli będzie można wykorzystać w pełni w przeciwieństwie do reszty świata. Za kilka dni wszystko będzie już jasne. I jak MS chce powalczyć to musi czymś zaskoczyć, bo na razie leci po równi pochyłej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plot które krążyły jeszcze przed prezentacja tego magnetowidu można się nawet spodziewać tego pgr'a 5. Może rzeczywiście pojawi się na e3. Tylko co z tego? Nie wiem co musieliby zapowiedzieć, aby mnie przekonać do zakupu. Po tych wszystkich plotkach które zostały potwierdzone, jedyna nadzieja w scenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PGR5 + Star Wars 1313 + Alan Wake 2 + 1,2 całkowicie nowe IP - byłoby nad czym myśleć. O czymś takim nie ma co nawet marzyć. Zresztą pomijając gry na start pozostaje reszta crapu związanego z X1: nieszczęsnym dostępem do sieci ze wszystkimi jego minusami, zakręconym systemem używek itd. Mimo plusów jakie konsola będzie miała to jednak minusy na chwile obecną wydają się być znacznie większe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przeprojektywali nie raz nie dwa, w końcu tak wygląda developement wszystkiego.

Natomiast póki co nic nie pokazali, więc z punktu widzenia konsumenta nic nie przeprojektowywali.

Czy się kryją? Pewnie od początku zakładali, że w lutym dadzą zapowiedź, a na E3 pokażą konsolę. Mnie to w ogóle nie rusza, będzie kolejne pudełko i tyle, właściwie bez znaczenia jak to będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacje jako tako znamy. Gry jakie się pojawią również. Pozostaje, więc data premiery, wygląd nowej zabawki i ew. niezapowiedziane wcześniej tytuły. Też uważam że wygląd nie jest najważniejszy, ale patrząc na ten magnetowid od M$ mam mieszane uczucia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogłoby wyglądać jak Pegasus byle tylko mieściło mi się we wneke w szafce pod TV tak jak do tej pory. Microsoftowi zostały już tylko dwie, ale jakże ważne rzeczy do zaprezentowania: exy i cena. Absolutnie ostatnia deska ratunku. Z mojego punktu widzenia to exy graja glowna role, kilkadziesiat $ w jedną czy drugą strone chyba nie bedzie robic roznicy skoro to zakup na ladnych pare lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie oprócz mgsa i ryse same suchary i odcinanie kuponów. Te indie pierdółki to już w ogóle wstydziłbym się pokazywać na tego typu imprezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titan Fall wygląda jak nudna rozpierducha i nic więcej a Ryse to rzymski CoD w którym każda walka opiera się na QTE.

Najbardziej podoba mi się cena ;) Przewidywana cena to było $399, troszkę się ludzie przeliczyli. Ciekawe ile będzie PS4 kosztowało na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 wtopy z audio, przy czym bf4 to nagrany kawalek, i jak zwykle jeden wielki kisiel/smar i smoke na ryju.

 

Ryse moglby byc swietny, jakby ktos sie postaral i zrobil to jak Darksiders, gdzie movement i walka byly fajne. QTE zabilo te gre, a gwozdziem do trumny byla scena rzuczania oszczepami - wygladala jak gra turowa.

 

Inne gry to wygladaja, ze maja lipny shading, np ludzie wygladaja jak z plastiku.

 

Titanfall imo na jakims zmodowanym cyrengine to heavily modified Source Engine, wygladal ok. Sam tryb titan z tego co pamietam byl w Unrealu, a ta giera wyglada jak miks crysisa, unreala i halo.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...