Skocz do zawartości
maSTHa212

Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera w Polsce już za kilka dni, jest tym ktoś wogóle zainteresowany? ;) Zestaw z Forzą i Fifą 15 będzie jakieś 100 zł droższy od ,,gołej" PS4, więc teoretycznie na start mają niezłą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz X1 w takim zestawie za 1550? PS4 można dostać za niecałe 1450, nówka http://allegro.pl/sony-playstation-4-500gb-ps4-wys24-nowa-generacja-i4571324643.html A co do samej konsoli no to co kto woli, IMO na polskim rynku PS4 jest lepszym wyborem, ale decyduja gry, a de facto exlusivy. Poza tym pamietaj, ze X1 nawet po zwiekszeniu mocy wzgledem braku Kinecta nadal jest słabszą wydajnościowo konsolą. Czy bedzie to miało wpływ na multiplatformy? Moim zdaniem tak co zresztą już widać, a wydaje mi sie w przyszlosci bedzie ta roznica rosnac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona została usunięta przez pracownika Allegro. A tak odnośnie X'a to jeśli będą fajne gry na to może i jest sens kupna. Ale jeśli na obie konsole będzie mało gier to opcja dla mnie jest jedna. Kupić PS4. Ograć w co się da i sprzedać. Podobnie z XBox One.  Jakoś ma wątpliwości co do tych konsol. Zwłaszcza patrząc na taką Vitę, gdzie gier na nią jak na lekarstwo. Ogólnie wychodzi mniej gier niż jeszcze parę lat temu. Pomysłów mało, a ile można ciągnąc i powielać obecne tytuły. Oczywiścię są gry jak Dead Rising 3 czy Ryse, które są całkiem całkiem. Ale Forza. No cóż to grafika i samochody. Jeździ się nimi. O to już było. Zależy jak kto do tego podchodzi. Dlatego dla mnie najważniejsze są Ex'y. A z gier jakie lubie to głównie przyodówki typu Uncharted. Czy rozwałki typu ww DR 3 czy dobre Sandbox'y z naprawdę ciekawą fabułą i gameplay'em jak FarCry czy GTA.  Oby  się ruszyło coś na rynku gier.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o grach typu Uncharted, God Of War.  a nie jakiś mini-pierdółkach 2D made in Japan. Tego to nie brakuje. Z drugiej strony to jest przenośna konsolka to nie ma co za dużo wymagać.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na razie odstrasza, ale że X360 zdobył popularność w Polsce to pewnie i XOne z czasem zyska jakiś tam kawałek tortu. Dawni zatwardziali fani X'a raczej sięgną po nowego X'a. Nawet widze to wsród znajomych co mieli X360. 

 

Jednak większy sukces wróże PS4 z powodu szybszej premiery. Już troszkę sztuk się sprzedało, a większy wysyp gier już w 2015 roku. Jak cena spadnie do 1300 to kupuje PS4, a Xone na jakiś czas by przejść parę gier i sprzedać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża większość posiadaczy xone w Polsce nabyła konsolę o wiele wcześniej niż odbyła się jej premiera u nas. Nie było to trudne. Dlatego brakło epickich kolejek i przewracania regałów na polskiej premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zaciagniete. Utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze FH2 to absolutny "must-have" na Xone!

 

Plusy (IMO): 

- sceneria

- model jazdy

- muzyka

- wyglad przesychajacej jezdni po deszczu!

- intro - ten kto nie widzial niech obejrzy:

 

Minusy (IMO):

- momentami zbyt wolne "doczytywanie" tekstur

- AA kuleje

 

ps. sorry za brak polskich znakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje ze ta generacja nie będzie miała prawdziwych exow.

 

IMO wszystko zalezy od tego jakie gatunki gier preferujesz. Jesli FPS, to rzeczywiscie exclusivow moze byc jak "na lekarstwo". 

 

Jak dla mnie chocby Forza Horizon 2 jest warta zakupu konsoli ale to tylko moje zdanie. W ta gre na PC nigdy nie pograsz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola nie jest warta żadnych pieniędzy. 

 

  :dontfeedtrolls:

 

Wracając do tematu.

 

$349 bundle z Sunset Overdrive to według mnie super okazja. btw. gra póki co zbiera świetne recenzje. IGN ocenił ją na 9/10, Gamespot 8/10. Miałem pewne obawy, że będzie to kolejna gra z cyklu: dużo zamieszania o nic (helllooooo Destiny, Driveclub etc). Na szczęście Insomaniac nie zawiódł i trzeba szykować $60  ^_^

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN .. taaaaa , tym nie ufaj nigdy. Gamespot w cieniu Giant Bomb mimo, że w tym samym budynku i piętrze pracują po przejęciu przez CBS Interactive.

 

http://www.giantbomb.com/videos/quick-look-sunset-overdrive/2300-9597/

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...