Skocz do zawartości
maSTHa212

Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

  :dontfeedtrolls:

 

Wracając do tematu.

 

 

Skoro dla ciebie na oko 15-20 klatek w najnowszym Assasins Creed Unity to jest super argument by wydać jakiekolwiek pieniądze na konsolę "nowej generacji" to pozdrawiam. Byłem w piątek na PGA to miałem okazję zapoznać się z możliwościami (a raczej ich brakiem) XO.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla ciebie na oko 15-20 klatek w najnowszym Assasins Creed Unity to jest super argument by wydać jakiekolwiek pieniądze na konsolę "nowej generacji" to pozdrawiam. Byłem w piątek na PGA to miałem okazję zapoznać się z możliwościami (a raczej ich brakiem) XO.

 

Ilość klatek w nowym AC rzeczywiście średnio mnie interesuje.

Konsole z całą pewnością nie są idealne ale dla przeciętnego zjadacza chleba/gracza według mnie w dalszym ciągu jest to najlepsza opcja. Jakie są nasze opcje bowiem?  X360, PS3, WiiU,XO, PS4, .... no i PC. 

Pierwsze dwie mają już swoje lata, i oczy bolą od patrzenia na niektóre gry. WiiU jest dość specyficzne - nie każdemu spasują tytuły w które można tam grać. PC? Mógłbym zacząć kolejną dyskusję o kosztach, braku wygody (biurko vs. kanapa), ale po co? Bawiłem się w ciągłe ulepszanie PC, OC itd jak byłem nieco młodszy. Dziś szkoda by mi było na to i czasu i pieniedzy.

XO i PS4 to najlepsze obecnie maszyny dla przeciętnego gracza. Do tego spadające ceny... $349 z grą? czyli $289 za samą konsolę? Co za to można kupić obecnie? Średniej klasy kartę graficzną do PC? Nowy zasilacz?

ehhh szkoda gadać. 

Edytowane przez EXO3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałeś mi "jeśli zadziała to zadziała", ale tyle to wiem, mimo wszystko masz plusa w podzięce za fatygę, aczkolwiek interesuje mnie jakie pady są kompatybilne... Jak się domyślasz, przeszukałem google i allegro i jedyne pady "kompatybilne" w sprzedaży to oficjalne Xboxa, wiec jestem w punkcie wyjścia, bo się zastanawiam, czy pady inne niż Microsoftu są w stanie zadziałać... 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN .. taaaaa , tym nie ufaj nigdy. Gamespot w cieniu Giant Bomb mimo, że w tym samym budynku i piętrze pracują po przejęciu przez CBS Interactive.

 

http://www.giantbomb.com/videos/quick-look-sunset-overdrive/2300-9597/

 

Recenzja z tego calego Giant Bomb, rownie pozytywna : 

http://www.giantbomb.com/reviews/sunset-overdrive-review/1900-682/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałeś mi "jeśli zadziała to zadziała", ale tyle to wiem, mimo wszystko masz plusa w podzięce za fatygę, aczkolwiek interesuje mnie jakie pady są kompatybilne... Jak się domyślasz, przeszukałem google i allegro i jedyne pady "kompatybilne" w sprzedaży to oficjalne Xboxa, wiec jestem w punkcie wyjścia, bo się zastanawiam, czy pady inne niż Microsoftu są w stanie zadziałać... 

 

Odpisałem jak jest kompatybilny to zadziała.

 

Czyli jeżeli jego producent napisał że działa z XBOX ONE to będzie działał.

Też nie doprecyzowałeś o jaki konkretnie pad chodzi (zwykły na usb? dla mnie każdy pad jest zwykły) więc ciężko mi powiedzieć czy jest kompatybilny.

 

No i masz rację na dzień dzisiejszy może się okazać że jedyny kompatybilny pad to ten oryginalny od M$.

Np. ten od xbox 360 na bank nie działa z Łanem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat pada od XO? Wyraźny skok jakościowy w stosunku do tego od 360tki? Chcę coś do PCta podpiąć. Miałem od x360 starą wersję. Nie umrę jeśli będę musiał grać na kablu, dlatego rozważam XO zamiast tego nowszego od x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ponoć były na początku problemy, ale odkąd MS wypuściło drivery to pracuje dobrze z każdym tytułem z którym pracował x360. No ale nie odbiegać od tematu, bo na allegro są powystawówki i używki po circa 120zł, więc cena prawie taka jaka za x360. Tylko czy jakość taka sama czy też po 2 m-cach użytkowania się rozpadają i w związku z tym może lepiej używek unikać? Tak tylko wymyślam i pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu widać Microsoft w formie, dużo obietnic wyglądających fajnie, konferencja udana, utrzymana w dobrym tempie.

 

Bethesda tez udana maiła udaną ekspozycję. Jak an razie E3 miło się ogląda.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież cena była podana już w czasie prezentacji, także nie wiem skąd zaskoczenie.

 

A prezentacja ms słaba i to strasznie. Wsteczna kompatybilność powinna być od samego startu konsoli, może wtedy byłoby w co na niej grać :lol: Gier żadnych nie pokazali, bo na odgrzewane kotlety pokroju halo i forza to już nawet mi się nie chcę patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd zaskoczenie? Bo do tej pory dobrej jakości pad kosztował 150 zł a nie 550 zł.

Nie jestem fanem XO czy ogólnie konsol "nowej" generacji, ale skoro wg ciebie konferencja MS była słaba to chętnie usłyszę co powiesz o Sony lub Nintendo. Wyjdź na dwór to ci dobrze zrobi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd zaskoczenie? Bo do tej pory dobrej jakości pad kosztował 150 zł a nie 550 zł.

Nie jestem fanem XO czy ogólnie konsol "nowej" generacji, ale skoro wg ciebie konferencja MS była słaba to chętnie usłyszę co powiesz o Sony lub Nintendo. Wyjdź na dwór to ci dobrze zrobi.

Powtarzam, cena pada została podana na konferencji. Dwa, że od początku wiadomo było, że jest to produkt przeznaczony do wąskiej grupy odbiorców. Skoro jest "elite" to chyba nie spodziewałeś się, że będzie kosztował 150zł? :lol:

Konferencja sony była również słaba, no chyba że ktoś ma 15 lat i jara się każdym odgrzanym kotletem. Liczbę tytułów która była interesująca i świeża można podać na palcach jednej dłoni - i mówię tu o całych targach e3. Jako człowiek który bawi się przy grach już prawie dwie dekady, mam prawo wybrzydzać i oczekiwać czegoś nowego. FF VII mnie bolał, bo przeczekałem poprzednią generację w oczekiwaniu na niego po tech demie na e3 w 2005. Last guardian? Ktoś w ogóle jeszcze na to czeka? Prezentacja Shenmue 3 na konferencji Sony i jednoczesne żebranie na kickstarterze to natomiast jawna kpina z graczy. Co do nintendo, to nie wiem czy ktoś w ogóle oglądał. Forma prezentacji którą wybrało N nie pasuje kompletnie do e3, zresztą nie bardzo wiem co mogą jeszcze pokazać. A na dwór chętnie wyjdę, bo pogoda ładna i nie ślęczę cały dzień przed monitorem. Także dzięki za poradę frustracie ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola z założenia ma być tania a tutaj kontroler o wartości połowy całego urządzenia. ;> Fajnie, że wybajerzony ale realna cena to jakieś 300zł a nie prawie 2x więcej. Te łapki na spodzie to tylko do wyścigów a jak ktoś chce się bawić na poważnie to kupi fajerę a nie takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Mogą to być powystawowe. Często używane w sklepach przez horde dzieciaków. Ja bym tam nie ryzykował z kupowaniem. Pad w sklepie to cena 179-199 zl. Z takimi cenami jak 99 zł bym jednak był rozważny.  Kiedyś była seria podróbek DS2 i DS3. Zwłaszcza DS2 było sporo i cieżko bylo je rozpoznać. Najgorsze że sprzedawali je często po cenach zbliżonych do oryginału. Dlatego w przypadku padów staram się omijać Allegro.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę do pracy do sporadycznego grania dlatego wolę coś taniego. :P Z foto na aukcjach to wyglądają jak nówki, grzybki nie wytarte, plastiki nie drapane. Sprzedają się w setkach jak nie tysiącach sztuk, myślisz, że to wszystko z wystaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jedną aukcje opisane jako powystawowe nowe. Są też takie:

 

http://allegro.pl/oryginalny-pad-xbox-one-kabel-pc-gw-12-m-fvat-i5270320142.html

 

 

Są używane.  Ciężko mi jest wytłumaczyć skad mają takie ilości i kto ich się pozbywa. Z tego co widze na zdjęciach to wyglądają ładnie. Jakościowo niby lepsze od DS4. Zwłaszcza właśnie analogi. Można zaryzykować. Zwłaszcza jak ma być tani pad. Ja bym tam jednak wziął pad od X360. Z tego co widze to ten od Xone tylko kablem idzie podłączyć. Ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od x360 i nawet po kablu wymaga podłączonego odbiornika w przeciwieństwie do tego od xone. Jak siedzę przy pc to i tak gram z kabelkiem, odbiornik od xone można z aliexpress sobie zamówić jakby co, w PL jeszcze nie ma chyba.


Wyczytałem jeszcze, że pady z edycji one day miały jakąś wadę fabryczną i lepiej szukać bez tej dopiski, z czarnym krzyżakiem.


No i same pozytywne komentarze od kupujących także chyba warto zaryzykować, w cenie nówki w pudle ma się praktycznie dwa takie padziochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym drogą kupna nabyłem dwa padziochy od xone z allegro - odbierałem osobiście na Al. Niepodległości, 95zł sztuka.

Stan jak dla mnie idealny, gumki nie wytarte, żadnych luzów na analogach, żadnych otarć, rys itp. także jestem mile zaskoczony, bo jednak przygotowałem się na lekkie ślady użycia a tutaj pady wyglądają dosłownie jak nowe. Nie wiem skąd oni je biorą aż w takich ilościach - na allegro tego idzie w setkach, ale jak ktoś chce kupić sobie padziocha do pc albo drugiego do konsoli to radzę poważnie się zastanowić, bo za cenę nowego dostaniemy dwie używki, które wyglądają jak nówki. :) Gwarancji co prawda tylko 6 miesięcy ale jak one są tak wytrzymałe jak mój 8 letni pad od xboxa 360 to można być spokojnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...