Skocz do zawartości
maSTHa212

Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraź sobie że ostatnio przeglądałem statystyki na znanych trackerach torrentowych. I ilość pobrań i seedów w przypadku PS3 w takich grach jak GTA 5 był duuużo niższy niż na X360. Co mnie zresztą cieszy. Z mojej strony EOT, bo to nie temat, która konsola się bardziej rozwija dzieki piractwu. Na razie zgrali NAND i nic to nie znaczy póki co. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jest to co piszesz, bo wystarczy sobie wejść na jakąkolwiek wyszukiwarkę, chociażby na zatokę pirata i na przykładzie gta 5 widzi się zupełnie coś odwrotnego :lol:

Ale rzeczywiście eot, bo nie o tym temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni Xbona i myśle ze jak wyjdą jakieś gry to będę zadowolony.

Na razie gram w Fife która dostałem w zestawie bo inne tytuły mnie nie interesują ( liczyłem na (watch dogs - ale oczywiście są opóźnione ).

Prawda jest taka ze możliwości x360 zostały wyczerpane i granie na TV powoduje ból oczu.

Interfejs jest szybki intuicyjny i znajomy. Podoba mi sie ze można wyjść z gry coś sprawdzić w zakładkach i wrócić do miejsca gdzi sie skończyło np w multiplayer.

Czekam na GTA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w Forze. Fifa jest póki co na liście gier do zakupienia. Pograłem trochę w demo, i po tym jak ominąłem '13-tkę, muszę przyznać że całkiem przyjemnie się grało. Widać różnicę w ilości animacji. Podoba mi się też, że WRESZCIE zmienili kamerę, na taką z kątem, który widujemy w transmisjach TV. Grafika ładna ale do poziomu 2K trochę EA brakuje. Zawodnicy cały czas wyglądają trochę jak zombie... 

 

Ja osobiście mam nadzieję, że wkrótce pojawią się zapowiedzi next genowego Splinter Cell'a.

Ciekaw jestem co tak naprawdę wyjdzie z Quantum Break. Póki co niewiele pokazano.

 

Co do samego Xbona to mi osobiście podobają się komendy głosowe. Zmiana kanałów TV za pomocą głosu jest super opcją. Mam nadzieję, że z czasem M$ doda więcej komend itd. 

Cały czas jestem też pod wrażeniem tego jak cicha jest ta konsola. Ciężko nawet porównywać do 360tki. Zdecydowany krok naprzód. 

 

ps. 

który troll ocenił negatywnie post? Dołączona grafika

Edytowane przez EXO3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co tak naprawdę wyjdzie z Quantum Break. Póki co niewiele pokazano.

 

http://www.examiner.com/article/quantum-break-and-titanfall-vgx-announcement-details-hinted

 

Jak się okazuje, w sobotę pierwszy gameplay Quantum Break'a. 

 

 

A tu na poprawę humoru Dołączona grafika

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q5okb9Vc8SY

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL to tylko z Allegro i to drogo. Najtaniej chyba za 2300 widzialem. Pytanie czy warto na razie pchać sie w nextgeny, bo brak gier na nie póki co.

 

ThuGG zapewne jakiś fanatyk Xbox'a urażony faktem że z jego magnetowidem są problemy. Obie konsole mają problemy wieku dziecęcego i to jest normalne. Lepsza sie okaże ta konsola na którą będzie wydawane najwięcej gier i najwięcej ex'ów.  Na razie nie wygląda to zaciekwie, ale za pół roku kto wie móże coś się ruszy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ktoś zaminusował mojego poprzedniego posta, przyznać sie co za łoś?

Jak to się mówi "don't kill the messenger".

 

Spoko. Minusowanie postow w tym temacie to norma. Nie wazne jest to co piszesz w poscie. Minus jest za samo wspomnienie o Xbox One. Taki trend tu ostatnio panuje. Dołączona grafika

 

 

ThuGG zapewne jakiś fanatyk Xbox'a urażony faktem że z jego magnetowidem są problemy. Obie konsole mają problemy wieku dziecęcego i to jest normalne. Lepsza sie okaże ta konsola na którą będzie wydawane najwięcej gier i najwięcej ex'ów.  Na razie nie wygląda to zaciekwie, ale za pół roku kto wie móże coś się ruszy.

 

Albo jakis fanatyk Sony ktory z braku zajecia na PS4, trolluje na forum chcac poczuc sie lepiej.

 

Swoja droga zabawne jest to, ze o Xbox one negatywnie wypowiadaja sie w tym temacie przewaznie osoby, ktore konsoli nie widzialy nawet na wlasne oczy, nie mowiac juz o jej uzywaniu. Haha..

 

koniec OT.

 

Zgadzam sie ze obie konsole maja problemy mlodosci. Najpierw ludzie domagaja sie jak najszybszej premiery, a pozniej narzekaja ze software jest generalnie nie ukonczony... Zreszta w dobie internetu, co to za roznica? Zarowno M$ jak i Sony moga za miesiac wypuscic patch, ktory wyeliminuje polowe problemow, o ktorych pisze sie na necie. Po co tracic czas na ciagle narzekanie? Cierpliwosci ludzie...

 

 

Mam pytanie do posiadaczy Xbona - gdzie go kupiliście? Polska /zagranica?

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Walmart. US.

Edytowane przez EXO3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Obie więc są niedopracowane i dobrze że oprzytomniałem i nie kupiłem PS4 jak zamierzałem  i z pewnością tak szybko tego nie zrobię. Gier na obie konsole nie ma. Co tam ma Xone więcej. Forze 5? Błagam Cię. To wciaż za mało, by brać niepewny sprzęt, który może paść po miesiącu.dwóch. Potem wymiany i tak jak mój szwagier czy znajomi co wymieniali X360 po 3 razy aż dostali model Falcon, który i tak potem padł (niejednemu po gwarancji fajnje nie ? )Ale to już inny temat. Ja wolę Sony, bo mam tam tytuły, które mnie interesują. Gdyby na Xone zapowiedzieli jakieś gry, które mnie interesuja to bym sie zastanowił. Ale o jedno mogę być pewien w czym ta konsola jest już teraz jest gorsza od PS4.  W wyglądzie. Dla mnie jest po prostu paskudna. Ale to kwestia gustu. Trzeba czekać do czerwca co najmniej i nie myśleć o tym jak jest. Zresztą na PS3 tez na początku nie było za dużo gier i dopiero po jakimś czasie się coś ruszylo, a X360 miało sowje problemy z RRoD. Jak widać i wtedy obie konsole miały swoje problemy, ale sobie z nimi poradzili z czasem. Jak sobie to wszystko przypomniałem to jakby ktoś wylał na mnie zimny kubeł wody i dałem sobie spokój z zakupem nextgena póki co. 

 

 

Wierze że te patche wyjdą i takie bzdety jak 3D w Bluray (Xone), mp3 w PS3, które IMO są dzisiaj podstawą zostaną dodane jak najszybciej, bo to jakaś patologia jest.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Obie więc są niedopracowane i dobrze że oprzytomniałem i nie kupiłem PS4 jak zamierzałem  i z pewnością tak szybko tego nie zrobię. Gier na obie konsole nie ma. Co tam ma Xone więcej. Forze 5? Błagam Cię. To wciaż za mało, by brać niepewny sprzęt, który może paść po miesiącu.dwóch. Potem wymiany i tak jak mój szwagier czy znajomi co wymieniali X360 po 3 razy aż dostali model Falcon, który i tak potem padł (niejednemu po gwarancji fajnje nie ? )Ale to już inny temat. Ja wolę Sony, bo mam tam tytuły, które mnie interesują. Gdyby na Xone zapowiedzieli jakieś gry, które mnie interesuja to bym sie zastanowił. Ale o jedno mogę być pewien w czym ta konsola jest już teraz jest gorsza od PS4.  W wyglądzie. Dla mnie jest po prostu paskudna. Ale to kwestia gustu. Trzeba czekać do czerwca co najmniej i nie myśleć o tym jak jest. Zresztą na PS3 tez na początku nie było za dużo gier i dopiero po jakimś czasie się coś ruszylo, a X360 miało sowje problemy z RRoD. Jak widać i wtedy obie konsole miały swoje problemy, ale sobie z nimi poradzili z czasem. Jak sobie to wszystko przypomniałem to jakby ktoś wylał na mnie zimny kubeł wody i dałem sobie spokój z zakupem nextgena póki co. 

 

Pytanie tylko po co wypowiadasz się w tym temacie, nie będąc zainteresowanym Xbox One? Wszyscy na forum już wiedzą, o twoich wewnętrznych dylematach ale niestety muszę stwierdzić, że nie wnoszą one nic do dyskusji.

 

Jak mi się nie podoba nowe wersja Audi A4, to nie wchodzę na fora Audi czy inne, narzekając jak to spie***yli design. Poprostu idę, kupuje BMW3 albo inne wozidło, i tam się udzielam, dzielę się doświadczeniami. Ja nie płacze za Audi, Audi nie płacze za mną - wszyscy są zadowoleni. 

 

Nie rozumiem dlaczego ludzie marnują czas na narzekanie zamiast spędzać czas na rozmowach o rzeczach, które ich interesują. 

Edytowane przez EXO3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja tu narzekam. Wypowiadam się tylko co myślę o obecnych konsolach i sensu ich zakupu w tej chwili. Wyrażam swoje zdanie  i mam do tego prawo. Niedlugo będę mial okazję potestować PS4, więc z pewnością napisze o jej działaniu i nie będę szcędził słów krytyki jak będzie trzeba. O XOne też sie postaram, może ktoś ze znajomych będzie w posiadaniu niedługo.Jak tak każdy opisze swoje wrażenia (te lepsze i gorsze) moze to da też innym do myślenia czy  warto się teraz pchać w nextgeny. Czy  może lepiej wstrzymać się na razie. A kto będzie chciał to sobie kupi teraz. Jego sprawa, jego pieniadze.

 

Z mojej strony EOT, bo jednak jesteś fanatykiem Xbox'a. Bo aż kipi z ciebie agresja jak tylko ktoś  wspomni  coś złego o XOne.  Mnie nie rzuca tak jak ktoś coś pisze o PS4, bo przeważnie ma racje. Że brak sterownia głosem takim jak ma XOne.

 

To samo robie w tematach co kupić. Wyrażam swoją opinie na temat danego podzespołu i odradzam lub zachęcam do jego zakupu. Nie są to zdania wyssane z palca, bo z większościa firm danych podzespołów mialem osobiście do czynienia. Testowałem ich sprzęt i coś niecoś o tym wiem. 


Po to są właśnie fora internetowe, by również wyrażać swoje opinie. Nie jeden jeszcze będzie tu pisał o wadach i zaletach tej konsoli. Ci co będą ją posiadać, mogą sobie grać i nie zważać na to. Ich sprawa nikt ich nie zmusza do czytania tego. Możesz dać sobie ignorowanie moich postów na forum jak tak bardzo Cie to boli.

 

p.s

 

OMG żeby się przejmować konsolą i rzucać jakby ktoś kogoś bliskich krzywdził. To tylko sprzęt skręcany przez Chińskie łapki nic więcej...    Do czego to doszło...

Edytowane przez Devil
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko po co wypowiadasz się w tym temacie, nie będąc zainteresowanym Xbox One? ......

Nie rozumiem dlaczego ludzie marnują czas na narzekanie zamiast spędzać czas na rozmowach o rzeczach, które ich interesują. 

Trochę naciągane twoje porównanie.

Jesteśmy na forum, tu każdy może wypowiedzieć swoje zdanie. Szczególnie gdy opinia taka może pomóc w wyborze potencjalnemu nabywcy.

Nikt specjalnie się tu nie zarejestrował by gnoić xone....

A że nie mamy konsoli.......lekarz też nie musi mieć doświadczenia (lub o zgrozo danego schorzenia) by postawić dobrą diagnozę i metodę leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wczasniejsze pytanie mój Xbone jest z UK Amazon.

TV z dekoderem cyfra plus nie działa, obraz sie wiesza albo ginie całkiem.

Dashboard działa bardzo dobrze szybko i przyjemnie.

Pad jest wygodniejszy od x360 tylko kciuki trochę bolą od chropowatch analgow.

Żona jest pod wrażeniem programów do fitness które w większości są za darmo z goldem tymczasowo.

Tak jak wspomniano nie ma w co grać za bardzo, ja z reguły gram w Fife wiec mogę trochę poczekać na coś bardziej konkretnego.

Jak Sony wyda gry od NG to kupie tez PS4.

Co do sensu zakup next gena - nie ma co dorabiać ideologii do zakupu zabawki to nie jest życiowa inwestycja (chyba ze masz 13 lat).

Ps

Załamałem sie i wziąłem ńowego CODa - spędziłem z nim 30 min i sprzedałem, ocena 8.8 na IGN to obraza ta gra jest tak wtórna, brzydka i nudna ze słowa tego nie opiszą.

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja tu narzekam. Wypowiadam się tylko co myślę o obecnych konsolach i sensu ich zakupu w tej chwili. Wyrażam swoje zdanie  i mam do tego prawo. Niedlugo będę mial okazję potestować PS4, więc z pewnością napisze o jej działaniu i nie będę szcędził słów krytyki jak będzie trzeba. O XOne też sie postaram, może ktoś ze znajomych będzie w posiadaniu niedługo.Jak tak każdy opisze swoje wrażenia (te lepsze i gorsze) moze to da też innym do myślenia czy  warto się teraz pchać w nextgeny. Czy  może lepiej wstrzymać się na razie. A kto będzie chciał to sobie kupi teraz. Jego sprawa, jego pieniadze.

 

Z mojej strony EOT, bo jednak jesteś fanatykiem Xbox'a. Bo aż kipi z ciebie agresja jak tylko ktoś  wspomni  coś złego o XOne.  Mnie nie rzuca tak jak ktoś coś pisze o PS4, bo przeważnie ma racje. Że brak sterownia głosem takim jak ma XOne.

 

To samo robie w tematach co kupić. Wyrażam swoją opinie na temat danego podzespołu i odradzam lub zachęcam do jego zakupu. Nie są to zdania wyssane z palca, bo z większościa firm danych podzespołów mialem osobiście do czynienia. Testowałem ich sprzęt i coś niecoś o tym wiem. 

Po to są właśnie fora internetowe, by również wyrażać swoje opinie. Nie jeden jeszcze będzie tu pisał o wadach i zaletach tej konsoli. Ci co będą ją posiadać, mogą sobie grać i nie zważać na to. Ich sprawa nikt ich nie zmusza do czytania tego. Możesz dać sobie ignorowanie moich postów na forum jak tak bardzo Cie to boli.

 

p.s

 

OMG żeby się przejmować konsolą i rzucać jakby ktoś kogoś bliskich krzywdził. To tylko sprzęt skręcany przez Chińskie łapki nic więcej...    Do czego to doszło...

 

Dołączona grafika

 

fanatyk Xboxa? 

 

Ja poprostu wiem o czym pisze. Sam mam Xboxa, ubiegły weekend spędziłem u szwagra, który ma PS4. Widziałem i używałem obie konsole, więc takie posty, które ty tutaj wypisujesz traktuje jako typowe trollowanie. Nie masz ani jednego ani drugiego, nie używałeś żadnej z konsol ale zgrywasz wielkiego eksperta i "chcesz doradzać innym" i przekonywać co jest "lepsze". Dołączona grafika

To było sedno mojego poprzedniego posta. Nie przeszkadza mi narzekanie na Xbox One albo PS4. Żadna z konsol nie jest idealna. Słabią mnie natomiast wypowiedzi w stylu "dobrze,  ze oprzytomnialem i nie kupilem zadnej z konsol". Wnioskuję, że te 2mln osób które w pierwszych 24h kupiły Xbox One/PS4 były nieprzytomne. 

Poczytaj swoje własne posty zanim znowu coś durnego napiszesz. 

 

 

Trochę naciągane twoje porównanie.

Jesteśmy na forum, tu każdy może wypowiedzieć swoje zdanie. Szczególnie gdy opinia taka może pomóc w wyborze potencjalnemu nabywcy.

Nikt specjalnie się tu nie zarejestrował by gnoić xone....

A że nie mamy konsoli.......lekarz też nie musi mieć doświadczenia (lub o zgrozo danego schorzenia) by postawić dobrą diagnozę i metodę leczenia.

 

Naciągane? W którym miejscu? Jestem zainteresowany - idę w tym kierunku. Nie jestem - nie marnuje czasu. 

Ale to takie nasze Polskie zajęcie. Narzekać i narzekać... 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Xbona - gdzie go kupiliście? Polska /zagranica?

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Tu jest Xbox one i PS4 

obydwie dostępne w normalnych cenach

i z darmową wysyłką kurierem do Polski

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/konsola-xbox-one-500gb-kinect-pad-gra-titanfall-i4145023820.html

 

Tak się zastanawiałem dlaczego tak tanio ...

http://metro.co.uk/2014/04/11/amazon-and-asda-cut-xbox-one-titanfall-bundle-to-349-4696060/

 

Oni to w UK kupują i do polski ciągną czy jak?

 

 

 

Edit: cwaniaki :)

- naprawa gwarancyjna realizowana jest wyłącznie w centrum serwisowym redcoon Polska sp. z o.o. na zasadzie door to door.

 

 

 

Jak z gwarancją w takim przypadku ?

 

Ten sklep jest lipny.

Sam nie wiedziałem na początku

wyglądał wiarygodnie.

 

Nawet odpisywali na pytania,

ale kontakt urwał się po pytaniu o odbiór osobisty i adres sklepu :)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w granicach przyzwoitości. Co i tak nie zmienia faktu, ze trzeba zapłacić 300 więcej za słabsza konsole na której nie działa 3/4 serwisow. Dwie gry na start to miły dodatek chociaż mogliby dac inne np. Ryse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/articles/ea-announces-5-month-xbox-one-subscription-program/1100-6421373/

 

http://www.ea.com/eaaccess/

 

Znając EA, to pewnie coś tam sp*^%#@#ą ale sama oferta wygląda bardzo atrakcyjnie! $30/rok?  :smoke:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...