Skocz do zawartości
maSTHa212

Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Titan Fall, Ryse, Quantum Break jeszcze a reszta może być. Cena zabójczo przeliczona, spodziewam się że Sony zrobi jednak lepszą cenę dla EU bo choćby ostatnio obniżali do 299$/249€.

 

Trochę żałuję WoT ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie grania na padzie więc strata mała. Dead Rising 3 ex czy nie? Bo że Wiesiek jest multiplatormą to jasne.

 

Ps. Insomniac mnie rozbawił lekko, odeszli od robienia exów bo chcieli trafić do większej ilości ludzi a tu znowu się sprzedali tylko drugiej stronie :)

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

499 USD

or

499 EUR

Czyli dokładnie tyle ile się spodziewałem. To teraz czekać tylko aż Sony zapowie PS4 w tej samej cenie.

 

Co do konferencji - tak jak mówili tak zrobili - półtorej godziny gier, bez zbędnego pieprzenia o bzdurach. W sumie nie jest źle, trochę kontynuacji, trochę nowych tytułów i trochę crapu w stylu Minecrafta.

 

Jednak mimo to raczej nie kupię konsoli na starcie. No chyba, że Sony także wyjdzie z jakimiś ograniczeniami w handlu używakami to wtedy kto wie Dołączona grafika

 

A co mnie zaskoczyło? Nowy Xbox 360 Dołączona grafika

 

edit:

Dead Rising 3 to exclusive

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA 499 USD

EU: 499 EUR = 660 USD

 

;D

499 USD + 23%VAT = 614 USD

499 EUR = 660 USD

429 GBP = 666 USD

 

W Europie ledwie 50 USD więcej, ale jednak Dołączona grafika Najgorsze, że w Polsce pewnie oficjalna cena wynosić będzie jakieś 2199zł, czyli 680 USD. No ale nas stać Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

499 EUR czyli ponad 2100 po obecnym kursie? Dziękuję, dobranoc. Pudło nie jest tyle warte. Na plus tylko Ryse i Quantum Break. No i 2 kotlety miesięcznie dla Goldów. Ale to nie jest warte takiej kasy jak sobie życzą na start. Jak Sony zapowie taką samą cenę LUB mniejszą to pozamiatają. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tez widzialem ze Titan Fall ma wyjsc na PC, moze byc ciekawie.

Z poczatku myslalem ze chca pokazac Hawken'a, a tu cos troche innego.

 

Ale az nie chce mi sie wierzyc, ze to na Source Engine - ten ruchy rak jak skakali i lapali sie krawedzi to wyjete zywcem z Crysisa - moze development na poczatku byl z Crysisa a potem przesiedli sie na Source, cholera wie. W tym biznesie kazdy od kazdego podbiera pomysly, animacje, tekstury i cos kombinuje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem murem za MS od zawsze, ale są pewne granice. Konsola będzie później, cena normalna chociaż połowa rzeczy nie działa, non stop online, inwigilacja Kinectem, brak MS Points (zaczną doić w złotówkach po sugerowanych cenach), brak używek, a w zamian co? Dwa kilkuletnie pazdzierze co miesiac i jakies quasiexlusivy? Fuck that. Za taka kase to ja chce byc traktowany jak ci na zachodzie, a skoro nie to calujta slonia w trabke. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety jestes na wschodzie a nawet gorzej, bo w takim wschodzie najechanym przez wschod.

Vide sklepy online typu Apple Store/Google Play, gdzie nadal nie da sie pewnych rzeczy kupic z powodu porypanych zasad ekonomicznych i własności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różnic w cenach, to tak jak ktoś już pisał - pamiętajcie, że ceny europejskie zapewne zawierają VAT, a cena z USA tj. $499 nie zawiera "Sales tax" (w stanach nawet w spożywczaku podają cenę bez podatku). Co prawda jest to w zależności od stanu 5-6% ale zawsze coś. Różnica w cenie rzeczywiście jest ale większe pretensje trzeba mieć do polityków za wysokość VAT-u niż do M$ za rozbieżności między rynkami. 

 

Właśnie obejrzałem po łebkach prezentację. Jak powiedzieli tak zrobili. Same gry, zero pitolenia o bzdurach. Czekam na prezentację Sony. Jeśli cena będzie ta sama to będzie się nad czym zastanawiać. 

 

Co do braku konsoli w PL w dniu premiery światowej - brak słów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.engadget.com/2013/06/10/xbox-one-day-one-edition/

 

No nie moge, Sony wytarło sobie nimi buty, a MS wyskakuje z Day One Edition? To brzmi jak "Look-at-me-I'm-Stupid" Edition. Early adopters to chyba zacznie być synonim tych co mają za dużo kasy i nie wiedzą co z nią robić. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już bankowo nie kupie drugiej konsoli, nawet po 5 latach. Obecna generacja mnie nauczyla, ze brac jedno i trzymac sie jednego. Zreszta cena w tym wszystkim nie odgrywa wcale glownej roli, chodzi o sume roznych mniejszych i wiekszych spraw. MS zmienil swoj profil biznesowy, celuja w inny target, a ja sie w nim nie mieszcze - proste. Strasznie jestem ciekaw co będą robić w najbliższych miesiącach, bo na chwilę obecną nie jestem w stanie wymyślić jednej zalety X1, która przebijałaby cokolwiek co ma PS4. Może czuli mocnego kopa w powietrzu i dlatego odwołali wszystkie wywiady wcześniej? Nie bardzo chciałbym teraz być PR-owcem MS po wczorajszej konferencji Sony. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.engadget.com/2013/06/11/xbox-one-launch-asia-2014/

 

Nie wiem która emotka bardziej do tego pasuje: Dołączona grafika , ta Dołączona grafika czy ta Dołączona grafika. A może wszystkie naraz. Ja nie wiem co się dzieje, ale to aż niemożliwe żeby MS popełniał tak karygodne błędy raz po razie. A rzecznicy nadal żyją we własnym świecie:

"Microsoft does plan to launch Xbox One, the ultimate new-generation all-in-one entertainment system"

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...