Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem pobrałem z internetu program do sprawdzania pamięci ram (memtest86+) i zainstalowałem go sobie na pendriva. Gdy podłączyłem go do kompa uruchomił się memtest i sobie sprawdzał kilka godzin a gdy już skończył i włączyłem komputer ponownie zaczeły się dziać dziwne rzeczy. Poczytałem w internecie i doszedłem do wniosku że to wirus ale aby to sprawdzić zrobiłem logi w OTL które potwierdziły moje przypuszczenia. Wpisałem skrypt który miał niby usunąć wirusa no i niby usunął ale tylko ognisko wirusa a jego pozostałości zostawił. Przeskanowałem cały komputer programem Malwarebytes Anti-Malware i wykrył mi on 58 wirusów. Gdy je usunąłem chciałem zainstalować prawdziwego antywirusa. Prubowałem AVG, Avasta, Avire i żaden z nich się nie zainstalował tylko pisze że wystąpił błąd z instalatorem windows. Przypominam że przed złapaniem wirusa wszystko działało poprawnie. Logi w załączniku(Niestety nie posiadam loga sprzed usunięcia wirusa)Dołączona grafika Co mam zrobić aby wreszcie mógł zainstalować antiwirusa?? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

 

 

Dane mojego kompa:

Procesor AMD Athlon™ II X4 640 Processor 3.00 GHz

16 GB ram

1 GB grafiki

Win 7 32 bit Home 

 

deleted.txt

Extras.Txt

skan pełny.txt

OTL.Txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim instalowanie antywirusa na zawirusowany system jest bez sensu.

Najlepiej wymontowac dysk i zeskanowac  w innym komputerze z juz zainstalowanym antywirusem.

 

Niektore firmy antywirusowe daja na necie bootowalne obrazy plyt do zabootowania systemu i wyczyszczenia kompa.

 

 

Druga sprawa - odpal checkdisk.

 

 

Trzecia - instalujesz crackowane gry wiec co sie dziwisz, ze lapiesz gowna?

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...