Skocz do zawartości
samzi

Mozilla problemy z YT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim Youtube a mianowicie nie wiem dlaczego ale po prostu cos mu odbiło ^^ ...

 

z moja siecą wi-fi łczą się laptop i tablet od czasu do czasu jakis telefon i teraz tek na laptopie youtube przestawiło się tak jak by YT nie było włczne przez laptopa tylko przez telefon ;] a wyglda to tak screen

http://screenshooter.net/2181850/llfolxw

po prostu wszystko wywietla się tak jak by cał czas ktos enter dawał i filmik na yt test bardzo słabej jakoci i nie da się jej polepszyć

ale czasami jak np na FB kto wstawi jaki link z YT to o dziwo właczy sie normalnie screen

http://screenshooter.net/2181850/tkufyqx

z tym że pod poskiem zakładek leci czerwony pasek ładowania (jak wlacze inny filmik) tak samo jak na tablecie wlaczy sie opere mini tam tez taki pasek czerwony fadowania jest

 

na lapku uzywam tylko Firefox'a A więc powiedzcie mi od czego to jest ?

Edytowane przez samzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele.

1. Na początek w Firefox kliknij „Widok” > „Styl strony” > „Styl podstawowy”. Uruchom przeglądarkę ponownie.

2. Jeśli powyższe rozwiązanie nie pomaga, robimy czyszczenie: Zainstaluj Ccleaner, po uruchomieniu wybierz zakładkę „programy”, dalej „Firefox/Mozilla”, a tam zaznaczasz wszystkie ptaszki oprócz „Kompresuj Bazy Danych”. Kliknij „uruchom Cleaner”. Firefox na czas czyszczenia musi być wyłączony.

3.Jeśli to również nie pomogło, otwórz windowsowe okienko „Uruchom...” i wpisz w nie „ C:Program FilesMozilla Firefoxfirefox.exe -safe-mode ” I odpisz jak w tym trybie wyświetla się YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...