Skocz do zawartości
Marcin-prv

Zhackuj sobie Windowsa 6.0-8.1!

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem 8 miesięcy na kogoś, kto podobnie jak ja znajdzie "bug" występujący w Windowsach Vista, 7 i 8.
Nikt taki się nie pojawił, co gorsza błąd także pojawił się w beta wersjach Windows 8.1 "Blue"!
 
Nikt mi nie płaci za znajdywanie błędów w systemach, dlatego postanowiłem się podroczyć z całym światem :]
 
Przygotowałem już odpowiednią instrukcję, z której dowiecie się jak w 11 krokach uzyskać dostęp do danych znajdujących się na kontach wszystkich wersji Windows począwszy od 6.0, a kończąc na 8.1 Build 9385 (mogę się założyć, że na nowszych błąd również występuje).
 
Żeby nie było za łatwo, stworzyłem 6 zagadek, których rozwiązaniem będą hasłą do zaszyfrowanych części instrukcji. Stopień trudności zagadek będzie wzrastał. Ponadto należy je rozwiązywać w kolejności i rozwiązanie jednej odblokuje dostęp do kolejnej itd. Gdy rozwiążecie wszystkie to dowiecie się jak uzyskać dostęp do kont użytkowników zabezpieczonych hasłami (nie wiąże się to z podmianą plików systemowych czy modyfikacją rejestru).
 
Dołączona grafika
 
Zaszyfrowany plik z instrukcją oraz pierwsza zagadka pojawi się w "Dzień Dziecka" na mojej stronie: www.firstever.eu
 
W między czasie możecie obejrzeć poniższy filmik... i trochę ogłupieć! Dołączona grafika
 

 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj takie dzieci nie mają czego szukać, tu jest towarzystwo ludzi z wielkimi p***sami, którymi rozkręcają wiatraki w kompie. Hakować to my a nie nas. Jak chcesz tu pasować to musisz pisać głupie i krótkie komentarze nie związane z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...