Skocz do zawartości
hef44

Karta graficzna. Używka.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup zasilacza 650W z myślą o rozbudowie komputera. Jestem niemal zdecydowany na OCZ ZS 650W, jednak pod uwagę biorę jeszcze Corsair VS650. Pierwszy posiada certyfikat Bronze 80 plus, drugi nie, za to cena niższa ...

Na zakup chcę przeznaczyć około 280zł. No i jestem trochę niezdecydowany, może ktoś pomoże mi wybrać spośród tych 2 opcji lub poleci jakąś alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o alternatywę to proponuję Thermaltake Smart 650W http://www.saturion.pl/product/162160/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Thermaltake_Smart_650W_80_Bronze_Modular_14cm.html

Tu niewiele musiałbyś dołożyć ale za to masz modularny zasilacz.

 

Swoją drogą jeśli nie masz zbyt mocnego sprzętu to wystarczy jakiś porządny zasilacz o mocy 500W.

Edytowane przez Niezły Apacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCZ leci na dzień dobry , powód- jego moc rzeczywista to 558 W .

 

Corsair jest tu lepszy - 600W mocy na linii +12V . 

 

Choć ja bym proponował modularnego Thermaltake Smart SE Modular 630W za 240 zł .

 

Pod względem mocy rzeczywistej ( na linii +12V ) jest pomiędzy OCZ a Corsairem , ma tam 588W , a w dodatku ma odpinane kable .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ten Thermaltake mi się podoba. Cena przyzwoita moc dobra, a nie planuje raczej SLI czy CrossFire. No i więcej zostanie na kartę graficzną Dołączona grafika

 

---------

No to zasilacz zamówiony. W sumie powinien posłużyć trochę nawet po zmianie płyty i procka ale to odległa raczej modernizacja. Na oc też styknie. Zreszta to dej pory używałem Chiefteca GPS400-101A i było dobrze wieć wątpie żeby miało być gorzej.

Edytowane przez hef44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam się nad zakupem używanego Radeona 4870 i mam dylemat, nie wiem czy brać wersję z 1gb ramu czy 512mb. Dodam, że jestem posiadaczem monitora 19 calowego o maksymalnej rozdzielczośći 1440x900 i w najbliższym czasie nie planuję zmiany. Patrzyłem na testy które niestety nie dały mi jasnej odpowiedzi co będzie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...