Skocz do zawartości
Pandzitsu

K. graficzna do World of Warcraft [do 250 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujący komputer:

Procesor-Intel Celeron E3400 2,6

Płyta główna- Asus P5G41T-M LX

Ram- 4GB 1300mhz

Zasilacz Be quiet 350w(BQT S6-sys sys-ua350w)

 

Chciałbym kupić kartę która zostanie w pełni wykorzystana przy obecnej konfiguracji. Nie chcę karty, lna przyszłość, bo w przyszłosci wymienię całego kompa.

Na kompie tym gram w jedną grę World of Warcraft i mając słabą kartę graficzną boleśnie odczuwam spadek płynnosci pracy.

Myślałem nad Radeonem HD 6670 Gddr5, 1gb RAM. Budżet -  250 zł, może być używana. Z góry dziękuję za poradę.

Edytowane przez Pandzitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - dwujajowy celeron powinien dać sobie rade, chyba że ostatnimi laty jakoś strasznie "rozbudowali" tą grę.

ja grałem na x800GTO+athlon64@2,6 1core, potem na HD3850+e5200 bez żadnych problemów Dołączona grafika

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 250 PLN powinieneś dostać ASUS-a GT630-2GD3 z 2 GB. Od razu do niego masz też GPU Tweaka do podkręcania, a sama karta jest z SAP-em, więc nie powinna się grzać i powinna się spokojnie wyrabiać na wyższych obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - dwujajowy celeron powinien dać sobie rade, chyba że ostatnimi laty jakoś strasznie "rozbudowali" tą grę.

ja grałem na x800GTO+athlon64@2,6 1core, potem na HD3850+e5200 bez żadnych problemów Dołączona grafika

 

Wiesz, ja gralem na Bartku 2500+@2772mhz i 512MB tylko odkad blizzard zmienil 'combat log' w ktoryms expaku, CPU w trakcie raidow jest tak obciazone ze nawet moj I5-2500@4.5ghz nie wyrabia na 25 osobowkach. Mowimy tutaj o minimalnym FPS. Zreszta kiedys to bylo kiedys, obecnie bez mocnego proca jesli ktos gra 25man'y bez przynajmniej Sandy/Ivy celerona nie liczylbym na solidny minimalny FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...