Skocz do zawartości
tomall

antywirus który nie obciąży systemu

Rekomendowane odpowiedzi

taa .. do czasu aż się reklama w#%$*&i

różnież używałem jej przez pare lat.

 

jeszcze comodo (CIS) był przyzwoity - jako cały pakiet - jednak od czasu zmiany interfejsu (dla bezmózgowców) stał się jednym z najbardziej nawiedzonych ochroniarzy ... nie idzie już tego dobrze skonfigurować ... robi co chce i kiedy chce

(np. full scan systemu kilka razy dziennie mimo wyłączenia w opcjach ...

z automatu blokuje/przenosi do piaskownicy większość uruchamianych programów - jeżeli ktoś programuje/używa urządzeń rs232/LPT to czeka go piekło)

Edytowane przez Chemik16
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F-Secure dobrze sobie radzi w testach, do tego nie obciąża systemu i ma intuicyjny interfejs. Nie zawraca głowy niepotrzebnymi powiadomieniami, działa w tle. Wersja 2013 jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie antywirusowe na dzień dzisiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod jakim względem się nie sprawdziła ? rozważamy tutaj aspekt obciążalności systemu.

Skuteczność wykrywania jest właściwie niemożlwa do przeprowadzenia - wszystkie testy można sobie o kant dpy potłuc - wyniki są skrajnie różne, zależnie od tego kto akurat sponsoruje dany serwis i jaką paczkę wirusów sobie przygotuje Dołączona grafika

 

AVG też specjalnie nie daje o sobie znać - ogólnie polecam poużywać i samemu stwierdzić.

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, pande miałem dawno temu ale chyba za bardzo muliła, szukam właśnie czegoś co nie obciąża systemu, jak na razie znalazłem gdzieś o g data 2014 że w stanie spoczynku ok. 30mb pamięci, w sumie chyba nie dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kit z pamięcią, ważne jak często daje o sobie znać. Jak ci pasuje to go używaj Dołączona grafika

G data to nie czasem cały pakiet internet security (Jak CIS od comodo, z resztą bazują chyba na tym samym) ? czy sam antywirus ?

 

Stara Panda antyvirus to zupełnie inny produkt niż polecany wyżej Panda Cloud

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...