Skocz do zawartości
MacOSek

Forza Motorsport 5

Rekomendowane odpowiedzi

 Porównywanie Forza 5 do GT nie ma sensu z dwóch powodów. Po pierwsze nawet Forza w wersji na X360 jest lepsza od jakiegokolwiek GT na PS3. Po drugie, Forza na XO, będzie najładniejszą i najbardziej dopracowaną grą wyścigową, która kiedykolwiek pojawiła się na konsolach. Ps. Czy ktos slyszal o nastepnej czesci Horizon? Edytowane przez EXO3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie uogólniaj. Pięknie to wygląda to fakt. Zobaczymy jaki model jazdy dadzą. Ja tam bardziej jestem przekonany do Project Cars na PC. W zasadzie to jest jedyna gra (Forza 5) po za Ryse, które by mnie mogła przekonać do kupna tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobra gra. Jednak jeśli chodzi o nową generację konsol, czeka mnie przesiadka z Xboxa na PS. Chociaż, poczekajmy do premier gier i sprzętów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia tematu. 

 

Ujawniono dziś kolejne samochody jakimi będzie można się ścigać w Forza 5. 

http://www.forzamotorsport.net/en-US/news/Forza_Motorsport_5_Showroom

 

Dobrze by było gdyby jeszcze pokazali listę/screenshoty nowych tras. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda to tak, że dostajemy odgrzanego kotleta z poprawioną grafiką. W silniku fizycznym rewelacji nie widzę, pewnie będzie podobnie jak w 3 i 4. Kto lubi torówki ten się odnajdzie, mi jednak znudziło się klepanie wciąż tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Porównywanie Forza 5 do GT nie ma sensu z dwóch powodów. Po pierwsze nawet Forza w wersji na X360 jest lepsza od jakiegokolwiek GT na PS3. Po drugie, Forza na XO, będzie najładniejszą i najbardziej dopracowaną grą wyścigową, która kiedykolwiek pojawiła się na konsolach

Możesz poprzeć tą tezę jakimiś argumentami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz poprzeć tą tezę jakimiś argumentami?

 

Nie chce mi się marnować czasu na dyskusje o wyższości jednej serii nad drugą. Graj w to co Tobie się bardziej podoba. Ostatnie recenzje: 

 

GT:

IGN - 8.0

Gamespot - 7

 

Forza:

IGN - 9.

Gamespot - 8.8

 

Oczywiście możemy spędzić długie godziny rozwodząc się nad tym, że GT jest na PS3, a F5 na XOne ale to raczej nie mój problem, że GT wychodzi co pare lat. 

 

IMO dla fana wyścigów Xbox jest obecnie najlepszym miejscem - nowa Forza Horizon 2 tylko umocni tą pozycję. 

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...