Skocz do zawartości
krzysiowy22

Kontrolna jakiegoś pulpitu.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,chce przejąc kontrole nad pulpitem mojego brata :D kiedyś pamiętam działało mi to ,robiłem to tak jak na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=9z_8R9ZyU9M ....teraz mi to nie działa ,myślę że to przez to że zmieniłem system na windows 7 a on nadal ma widnowsa home ,znacie może jakieś inne sposoby aby przejąc kontrolę nad jego pulpitem? tylko takie sposoby aby on nie widział tego że że ja patrze co on robi na kompie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wymaga interakcji na jego komputerze:

- teamviewer

- ultravnc (czy jakis inny VNC)

 

Podgląd i sterowanie komputerem innej osoby, bez jej wiedzy jest nielegalny.

Oficjalnie mozna by Cie pociagnac do odpowiedzialnosci karnej, ale predzej dostaniesz po ryju, a jesli nie, to Twoj sprzet zostanie uszkodzony w jakis 'magiczny' sposob, ew np stracisz dane...

Edytowane przez _KaszpiR_
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wymaga interakcji na jego komputerze:

- teamviewer

- ultravnc (czy jakis inny VNC)

 

Podgląd i sterowanie komputerem innej osoby, bez jej wiedzy jest nielegalny.

Oficjalnie mozna by Cie pociagnac do odpowiedzialnosci karnej, ale predzej dostaniesz po ryju, a jesli nie, to Twoj sprzet zostanie uszkodzony w jakis 'magiczny' sposob, ew np stracisz dane...

Aha ,mam rozumieć że dostane po ryju i zostanę ścigany za to że będe sobie robił jaja z młodszego brata ?? nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...