Skocz do zawartości
ortegaone

Zestaw za ~2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do zakupu nowej stacjonarki. Z poprzedniej budy opartej na P4 nic już nie da się wydobyć (jedynie napęd DVD zakupiony jakieś 3 lata temu).

Komputer w głównej mierze ma służyć do pracy (programowanie aplikacji webowych, czasami Photoshop).

Okazjonalnie po pracy chciałbym odpalić jakąś nowszą grę w miarę dobrych detalach. Buda podpięta będzie pod monitor full hd 21,5.

Przejrzałem kilka tematów i wybrałem taki zestaw:

 

http://www.morele.net/inventory/info/YqfpEb/

 

Dobry wybór? Zasilacz da radę? W niedalekiej przyszłości dorzucę do tego dysk SSD + kość 4gb.

Proszę o porady.

 

edit. Dodam jeszcze, że dysk 500 gb w zupełności mi wystarczy - posiadam dodatkowo zewnetrzny 750 gb na USB 3.0.

Edytowane przez ortegaone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw okej, tylko pomyśl o innej obudowie np brutus 430 lub silentiumpc m23 lub silentiumpc gladius m40. Wszystkie te budy mają USB 3.0 na froncie co w Twoim przypadku będzie przydatne, ewentualnie możesz dokupić panel USB 3.0 do tego brutusa 410 za około 30zł. Zasilacz da radę spokojnie z jakimś 60 - 100W zapasem

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...